Wpis z mikrobloga

  • 2694
Mireczki, zwracam się do Was z prośbą o pomoc. Czy ktoś z Was nie szuka może pracownika? Chcę pomóc w szukaniu pracy mojemu tacie. Jak wiadomo, dla osoby mającej więcej niż 55 lat znalezienie zatrudnienia jest nie lada wyzwaniem. Tata ma doświadczenie w pracy w magazynie, jako kierownik zmiany w hurtowni farmaceutycznej. Urodził się w 1959 roku. Niestety, w ostatnim czasie zupełnie się poddał... Będę wdzięczna za wszelkie informacje.
Chodzi głównie o okolice #warszawa. Najchętniej powiat Wołomin.
Wybaczie, ale trochę pospamuje tagami #praca #pracbaza
  • 119
  • Odpowiedz
@Limonkova: lapie, może chociaż na miesiąc pojechać coś zarobić, a to coś to zazwyczaj ponad 1 K euro za miesiąc i może spokój na jakiś czas. Może ktoś może się Mama zając przez ten miesiąc
  • Odpowiedz
@Limonkova: Bardzo przykro jest czytać takie wpisy... Tak się składa, że bliska mi osoba znalazła się w podobnej sytuacji. Szukanie nowej pracy w wieku 50+ do łatwych nie należy. Mam nadzieję jednak że wszystko dobrze się ułoży, czego życzę Twoim rodzicom z całego serca! trzymam kciuki Limonko!
  • Odpowiedz
@pietrek16: karton bananów 18kg, grapefruit 15, pomarańcz 12, karton wódki nawet 13kg, podobnie karton kurczaka, łopatki/karczku/szynki, zgrzewka cukru 10kg... A sama zgrzewka wody to 9 lub nawet 12 kg. Więc nie ściemniaj.
  • Odpowiedz
  • 0
@Limonkova zaswiadczenie o punktach i niekaralnosci i niech idzie na kierowce ubera. Popatrz na gumtree jakie jest zapotrzebowanie. Sam jezdze fajnie jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Limonkova: Twój tato ma doświadczenie na magazynie, więc z pracą nie będzie problemu. Ja pracowałem na magazynie w jednej z firm kurierskich i cały czas poszukują ludzi do pracy. Tylko, że to dzielnica Włochy, więc raczej odpada?
  • Odpowiedz