Wpis z mikrobloga

Jak potężny ból dupy można mieć o nowe #alfaromeo Giulia?
Ano taki.

Takie rzeczy pisze gość, którego głównym zajęciem jest walka z neuropą i wrzucanie zdjęć dupeczek na mirko XD

Tak, ja też mam ból dupy. O to, że wykopek wykopkowi wykopkiem i na głównej jak w lesie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pod tagiem #carburator mile widziana jest dyskusja, bo auta to coś o czym lubię godzinami rozmawiać, ale jeśli piszesz tego typu rzeczy, zaczynasz od wyciągniętych z dupy zarzutów pod moim adresem, a potem wrzucasz na czarną... No litości.

#shitwykopsays #motoryzacja #alfaholicy
Pobierz macq2309 - Jak potężny ból dupy można mieć o nowe #alfaromeo Giulia?
Ano taki.

Ta...
źródło: comment_DjyFMFIcszbsfI1rbcT8Bf8QJxTw3GKg.jpg
  • 17
@Centurio93: im lepiej jakies auto wyjdzie Alfie tym bardziej soczysty jest bol dupy. Tylko nie rozumiem czemu. Ja uwielbiam BMW, cenie komfort mercedesow, wykończenie i technologie jakie stosuje audi a jednoczesnie jestem pełen podziwu dla konstruktów i stylistów alfy. Chyba to charakteryzuje wielbicieli motoryzacji, ze potrafią docenić i szanować, no ale nie wiem. Jakos dziwnie się porobiło.
@Shodan56: napisałem w tej dyskusji, ze jeździłem za krótko. Dodałem, ze z pewnością jakies są, bo nie ma auta bez wad, tylko ja mialem Giulie na tak krótko ze nie napisałem o niczym konkretnym w tej kwestii ale na pewno znalazłbym gdybym pojezdzil dluzej.
@macq2309: Giulia ma minus - #!$%@? system multimedialny (dla mnie nie intuicyjny) Ponadto nie wiem jak w wersji q ale w wersji super #!$%@? fotele i trzymanie boczne. Tunel srodkowy się wydaje jakby mial sie zaraz polamac. Za mala gama silnikow - 2 benzyny a ta mniejsza tylko automat, ta drozsza nie dla kowalskiego. Podstawowa wersja w porównaniu do Q wygląda jak ogolony kurczak. Tak to zajebiste auto... alfa z napędem
@robakus07: nie dostrzegłem tego z tunelem środkowym w Giulii a oglądałem tez "zwykłą"
Fotele - quadrifoglio miało semi-kubełki
Infotainment nie jest moze na poziomie idrive czy mmi ale tylko poklikalem pare razy w menu a tak to wolalem jezdzic, w koncu to quadrifoglio ;)
No ale to jak widac, pewnie jeżdżąc chwilkę dluzej znalazłbym jakies mankamenty
@macq2309: to moje prywatne odczucia. Tunel środkowy taki w sumie pusty sie troche wydaje. Natomiast jest wysoki. Co lubie.

I mówie to wszystko jako aktualny posiadacz Alfy - wiec pewnie jestem w #!$%@? nieobiektywny. ;)

Cała moja jazda to 20 minut wiec niewiele moge powiedziec tez. Generalnie, mimo ze to zajebiste auto - to niestety nie dla mnie. Jakoś nie moge siebie zaakceptować w sedanie.
@macq2309: a tłumaczyłem że kiepsko się czyta Twoje wpisy , rozmawialiśmy chyba z pół roku temu albo dalej, chcesz mieć czytelników to nie możesz się na nich obrażać że są kretynami, nie oceniaj i NAUCZ SIĘ TEGO ,że to Ty będziesz oceniany, ja na razie przeskakuje twoje wpisy bo zwyczajnie nudzisz i auta nie mają to nic do tego, więcej pokory i ucz się od najlepszych a jak wypracujesz sobie swój
@sailor_73: a ja zwyczajnie odpieram krytykę. Zreszta, teksty od czasu do czasu lądują na głównej, zyskują uznanie od niektórych osób, których zdanie jest dla mnie cenne, a z racji tego co robię na co dzień mam okazje tez być poprawianym przez najlepszych. Wszystkim nie dogodzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)