Wpis z mikrobloga

@TymRazemNieBedeBordo: Pisałam kilkukrotnie w swoim wpisie, że nie mam nic stricte do nocnej. Po prostu jak tu siedzę to zauważyłam że więcej wpisów bez tagów pojawia się w nocy, niż w dzień (oczywiście mówimy tylko i wyłącznie o wpisach dostających się do gorących). Powoduje to gorsze segregowanie treści bo naprawdę nie chcę dodawać masy ludzi na czarną tylko dlatego że nie dają tagów ale z drugiej strony - ciężko jest przez
@ZjedliMiRogale: takie posty jak twoje, od jakichś 2 tygodni to jest #!$%@? standard. UWAGA MAM WAŻNY KOMUNIKAT. Nie jesteś orginalny. To co napisałeś zostało już napisane x razy. Skończ buldupić i albo nie wchodź z rana na mirko albo

A teraz pomyślcie, że gdzieś na świecie są ludzie, którzy jebią nocki albo są bezrobotni na utrzymaniu rodziców i siedzą przed kompem do rana a potem śpią do popołudnia. I starają się pokazać na portalu ze śmiesznymi obrazkami, że są lepsi od tych, co wchodzą tu w trakcie dnia. Szczyt żenady moim zdaniem.


@ZjedliMiRogale: A teraz pomyślcie, że gdzieś na świecie są ludzie, którzy napinają swoje wirtualne mięśnie przed ekranem swojego
@ZjedliMiRogale: nie siedzę na nocnej ale żenują mnie te tryhardy które bóldupią "NO HALO GDZIE MÓJ W A R T O Ś C I O W Y content od drugiej w nocy do ósmej??? halo??? jestem uzależniony od wykopu więc muszę mieć TU I TERAZ moje GORĄCE". Narzekanie na "nocną" to ucieleśnienie polactwa, narzekanie na wszystko co komuś nie pasuje, oni mają fun a wy bóldupicie, i równowaga jest zachowana (