Wpis z mikrobloga

A teraz pomyślcie, że gdzieś na świecie są ludzie, którzy jebią nocki albo są bezrobotni na utrzymaniu rodziców i siedzą przed kompem do rana a potem śpią do popołudnia. I starają się pokazać na portalu ze śmiesznymi obrazkami, że są lepsi od tych, co wchodzą tu w trakcie dnia. Szczyt żenady moim zdaniem.
#patologia #nocnazmiana #heheszki #wykop
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Madotsuki: ale ja nie narzekam. Mam bekę, że jakiś przegryw siedzący po nocy przed kompem, kiedy normalny człowiek rano wstaje do pracy/szkoły/nicnierobienia, uważa się za kogoś elitarnego i lepszego, bo wrzuca śmieszne obrazki i nie taguje, uniemożliwiając odsiewanie takich wpisów.
  • Odpowiedz
@ZjedliMiRogale: ta elitarność akurat jest złudna, ale w sumie domniemana wyższość "dziennych" wykopków od "nocnych" też jest złudna ( ͡° ͜ʖ ͡°) na pewno nie wszyscy siedzący po nocy na Wykopie nie mają pracy, swojego życia, dziewczyn, etc. Nawet jakby to było tagowane w jakiś sposób, powiedzmy #shitpost to i tak gorące rano byłyby puste bo wtedy wszyscy śpią. No ale okazja do ponarzekania
  • Odpowiedz
@Blaskun: No tylko o ile kiedyś "na nocnej się nie taguje" było spoko, bo co tam 2-3 wpisy nieotagowane w gorących, tak teraz rano chcąc przegladnąc wykop trzeba się przekopać przez masę wpisów, które nie są dla mnie zbyt ciekawe, a nie są też otagowane by móc je oddzielić.
  • Odpowiedz
@ZjedliMiRogale:

są lepsi od tych, co wchodzą tu w trakcie dnia

No patrz, ja z rana widzę codziennie wpisy, które pokazują że jest odwrotnie.


@TymRazemNieBedeBordo: No cóż, ciężko nie czuć się lepszym od ludzi z tak s----------m poczuciem humoru. Tak, czuję się od nich lepsza i mówię to otwarcie. Tak samo jak czuję się lepsza od Sebixów, których bawi r------------e przystanku, tak samo jak czuję się lepsza od
  • Odpowiedz
@TymRazemNieBedeBordo: A co takiego złego widzisz w moich wpisach (OTAGOWANYCH pod konkretną tematyką)? Nieraz pomogłam tu jakiemuś Mirkowi, nieraz ktoś pomógł mi (przykładowo - kiedyś pytałam coś o ubezpieczeniu auta i znalazłam tu swojego ubezpieczyciela, dzięki któremu miałam o wieeele taniej OC niż dotychczas). Zostałam nazwana przez Ciebie Karyną, bo szukałam jakiegoś wsparcia na mikro? XD Faktycznie, te moje wpisy to soczysty #rakcontent. Co, miałam się zawstydzić
  • Odpowiedz
Na dodatek twój quality content, wkład w rozwój portalu to:

Ta radość i uczucie, że jesteś mega szczęściarą gdy znajdujesz w snickersie taką oto naklejkę... a zaraz to wszystko pryska gdy czytasz na opakowaniu, że promocja trwała do lipca ( ͡° ʖ̯ ͡°)

To uczucie gdy masz tag #mecz na #czarnolisto XD

Hej Mireczki. Niebieski chce kupować buty niedługo, tak sobie przeglądaliśmy i te nam wpadły w oko. Czy jest tu jakiś znawca nike, który mógłby stwierdzić w jakiś sposób czy one są oryginalne?

i perełka

Mireczki czy ktoś z Was jest może w posiadaniu jakichś ciekawych materiałów odnośnie #marketing w internecie? Jakieś ebooki, ciekawe linki, artykuły, case study? Piszę pracę
  • Odpowiedz
@h0gan: praca 8 godzin, klima, miła atmosfera w zespole, płacą dużo więcej niż średnia krajowa. Czego chcieć więcej 2 lata po studiach? Pewnie nawet nie wiesz o czym mówię, cebulaku.
  • Odpowiedz