Wpis z mikrobloga

Jak weszły plusy na Wykopie to było #!$%@? bo wartość wpisów spadła (większość pisała jakieś gówna byleby plusiki były).
Potem weszły gorące - to już w ogóle dno, ale plus był taki że te fajne, wartościowe wpisy miały szanse przebicia i takim sposobem poznaliśmy np Gnidę czy MistrzaYodę. Gdyby nie gorące to pewnie wiele fajnych akcji nie miałoby miejsca, chociaż i tak gówniane wpisy stanowiły większość. Ale jak ktoś chciał to znalazł :)
Teraz "nocna zmiana", uważająca się za jakąś elitę wykopu czy coś w ten deseń robi sobie konkursy w gorących na najbardziej gówniany, nieotagowany wpis. Nawet nie wiecie jak mi się smutno robi, jak sobie wyobrażam tych ludzi, dla których szczytem zabawy jest dodanie wpisu bez tagu. Odechciewa się przeglądania gorących i co za tym idzie wyłapywania tych wartościowszych wpisów. Dużo fajnych historii się zmarnuje przez dzieciaki. Szkoda, straszna szkoda ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#dziendobry #gorzkiezale #takietam
  • 171
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

te więcej osób to dupowłazy tych paru osób które myślą że są śmieszne a jajalizacze myślą że jak się pod nich podepną we wpisach to też będą i tak tworzy się kółeczko #!$%@?.


@enforcer: bardzo w punkt.

Pamiętam jak z 3-4 lata temu bardzo często siedziałem na nocnej, to tam swego rodzaju gwiazdą był gość, który wrzucał piosenki przesłane przez Mirków, a pod wpisami później trwała dyskusja na temat konkretnej
  • Odpowiedz
@kicioch: Genaralnie nocna jak to nocna, czasem śmieszna, często #!$%@?ąca i zawsze #!$%@?, ale jak tak czytam twój wpis to ton jest taki jakby ktos miałby przez nich pomocy medycznej nie otrzymać...To tylko wykop ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Pete1: lubiłem sobie posiedzieć na nocnej w weekend, szczególnie z soboty na niedziele, było spoko, ludzie fajni, podyskutowało się, pośmiało a teraz? Zapomnij, prędzej odpuścisz i pójdziesz spać.
  • Odpowiedz
  • 2
@randy_randy: Tak, bardzo. Fajnych ludzi tu poznałam, na zlotach również. Miło też było organizować Wykopocztę przez pare edycji.
@kelp: Niefajnie tak nazywać kogoś przygłupem.
@wyporkiewicz: Nie chciałam, żeby zabrzmiał aż tak poważnie :) raczej na luzie.
@Kpiker: Nie zesram się, zwieracze mam całkiem wporzo ale dzięki za troskę (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@kicioch: Zapiekło? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ciężko jest zaakceptować innych ludzi? Żyjemy w świecie gdzie każdy jest inny, nocna i dzienna to dwa zupełnie inne środowiska oraz inny content.

Zawsze można usunąć konto ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@kicioch: Zupełnie się z tobą zgadzam, mamy zbliżony staż i pamiętamy czasy kiedy wykop był normalną, wartościową stroną. Teraz to szambo w porównaniu do wtedy głównie z powodu mentalnych dzieciaków a i trochę przyzwolenia administracji/moderacji. Wyświetlenia i wejścia się liczą.
  • Odpowiedz
@kicioch: Wartościowe wpisy masz pod konkretnymi tagami. Nie widzę powodu, żeby zadowalać wszystkich w gorących - od tego powinna być główna.
  • Odpowiedz