Wpis z mikrobloga

Jak weszły plusy na Wykopie to było #!$%@? bo wartość wpisów spadła (większość pisała jakieś gówna byleby plusiki były).
Potem weszły gorące - to już w ogóle dno, ale plus był taki że te fajne, wartościowe wpisy miały szanse przebicia i takim sposobem poznaliśmy np Gnidę czy MistrzaYodę. Gdyby nie gorące to pewnie wiele fajnych akcji nie miałoby miejsca, chociaż i tak gówniane wpisy stanowiły większość. Ale jak ktoś chciał to znalazł :)
Teraz "nocna zmiana", uważająca się za jakąś elitę wykopu czy coś w ten deseń robi sobie konkursy w gorących na najbardziej gówniany, nieotagowany wpis. Nawet nie wiecie jak mi się smutno robi, jak sobie wyobrażam tych ludzi, dla których szczytem zabawy jest dodanie wpisu bez tagu. Odechciewa się przeglądania gorących i co za tym idzie wyłapywania tych wartościowszych wpisów. Dużo fajnych historii się zmarnuje przez dzieciaki. Szkoda, straszna szkoda ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#dziendobry #gorzkiezale #takietam
  • 171
@kicioch: Nie wiem czemu tak uwazasz. Mysle, ze wiekszosc ludzi na nocnej wolalby sie wyspac, ale z roznych powodow ma problemy z zasypianiem. Bardziej to dziala w klimacie grupy wsparcia, w ktorej nikt nikogo nie wspiera, ale razniej jest siedziec na mikroblogu.
@kicioch a ja skorzystam z okazji i podziękuję za tag #kiciochpyta pomógł mi przynajmniej parę razy. Siedzę tu prawie 9 lat, ale mam w sumie coraz mniej do powiedzenia bo dyskusje na poziomie giną wśród pseudośmieszkowego contentu. Masz rację, ale co z tego skoro komentować Twój wpis przebiegły jakieś dzieci, które powiedzą, że strzelasz z dupy bez powodu i w ogóle o co Ci chodzi...
@Tosca303: Patrząc na dyskusję jaka się wywiązała zaryzykuję stwierdzenie, że jednak kogoś to obchodzi. Zazwyczaj jak ludzie się wypowiadają na dany temat, pozytywnie lub negatywnie to oznacza to, że ten temat ich interesuje i chcą przedstawić swoje zdanie. Być może coś nie tak z Twoim kompem i nie widzisz tych wszystkich odpowiedzi, stąd przypuszczenia, że nikogo to nie obchodzi.
Ewentualnie jeśli Twoje pytanie odnosi się do listy nicków osób, które się