Wpis z mikrobloga

#worldofwarcraft

Siemanko.

Przygodę z wowem na poważnie zakończyłem na wotlk.
Grałem bardzo poważnie w polskiej gildii w hordzie na BLu.

Na koncie mam rogala i chciałbym wrócić, ale nie bardzo wiem, czy znowu łyknę bakcyla.

Jak jest w tym momencie najlepsza opcja ?

Czytam, że na sprawdzenie czy mi się spodoba musiałbym kupić Legion / ok 150 pln/ i czas gry miesięczny / ok 60 pln/

Czy jest jakaś tańsza opcja sprawdzenia ? :)
  • 14
@Minetqa: Twoje konto i tak ma status "WoD", więc do 100 lv nie potrzebujesz xpacku kupować. Kup 30 dni gry (55 zł wychodzi) albo napisz ticket (z głowy):

Hi,

It's been a long while since I left Azeroth, but the latest news about demons coming back to invade my long-forgotten homeland make me anxious to come back and see that justice indeed prevails. I've been out of the loop for far
@Hasler: @Nymphis:

Bardzo Wam dziękuję za podpowiedzi.

Napisałem do polskiego supportu o udostępnienie mi darmowych 7 dni.
Opisałem , że jestem z nimi od początku, grałem w dwóch polskich gildiach, blalabla.
Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Nymphis : Gdzieś czytałem, że Legion daje darmowego boosta do któregoś tam levelu, więc myślałem, że jedynym rozwiązaniem jest kupno właśnie dodatku + czasu gry.
@Minetqa: taak, to taki boost abyś od razu olał wcześniejszy content, poza tym masz opcje class hall gdzie możesz sobie sprawdzić każdą klasę na 100lvlu przed boostem (do 8 godzin lub ukończenia kampanii class hallu)
@pandapl: @pandapl: @Nymphis: @Hasler: @Ruswelt: dziękuję za podpowiedzi .

"Dziękuję za kontakt w sprawie wersji trial dodatku Legion. Obawiam się, że niestety nie posiadamy jeszcze wersji trial dodatku Legion.

Z radością informuję jednak,że udało się nam zrobić wyjątek i dodać do Twojego konta 7 dni czasu gry . Powinno to Ci pozwolić zerbać złoto na zakup tokena doładowującego konto. "
@Minetqa: wyjątek, który dają każdemu :) ba jeżeli miałeś wykupony czas gry, który nie wykorzystałeś to też zazwyczaj support ci go zwraca. No ale ja wolę jakoś pisać po angielsku, milsi są i w moim przypadku można więcej załatwić.