Wpis z mikrobloga

Do dzisiaj pamiętam jak mama raz zapomniała mnie zabrać ze szkoły. W szkole były juz tylko panie sprzątaczki, płakałem ale zrobiły mi mleczko i dały piernika i pocieszały, że wszystko będzie dobrze

  • 53
  • Odpowiedz
@BaalZebul: musiałeś być pociesznym grubaskiem, skoro 4 kilometry za dzieciaka tak tobie utwkiły w pamięci.

Ja miałem 5 lat i żeby nie iść do zerówki (bo płakałem (,) tam #!$%@? wiedzieć czemu, może, że mi kazali jeść a ja byłem tadek-niejadek) to #!$%@?łem 8 km do nowego mieszkania które remontowaliśmy sobie (jeszcze tam nie mieszkaliśmy, dopiero co ogarnięte papiery itp) i siedziałem tam do 10tej rano w
  • Odpowiedz
@oran: nie wiem co pamietanie rzeczy z dziecinstwa ma wspolnego z byciem lub nie byciem grubaskiem :d ja akurat cale zycie szczuply wszyscy zawsze mowili ze za chudy :d ot takie wspomnienie i juz
  • Odpowiedz
"już matczyny"? To jak "starym" Waszym zdaniem trzeba być by zostać matką? ( ͡º ͜ʖ͡º) A odpowiadając na pytanie: niedługo wbiję 29 lvl, ale ksywkę niania miałam już jak zakładałam tu konto, czyli ponad 7 lat temu.
  • Odpowiedz