Wpis z mikrobloga

Do dzisiaj pamiętam jak mama raz zapomniała mnie zabrać ze szkoły. W szkole były juz tylko panie sprzątaczki, płakałem ale zrobiły mi mleczko i dały piernika i pocieszały, że wszystko będzie dobrze

  • 53
  • Odpowiedz
@ImInLoveWithTheCoco: moja mama kiedyś utknęła w korku, ja byłem w przedszkolu i przedszkolanki zamknęły przedszkole, zostawiły mnie przed nim i zamknęły bramkę wejściową. Powiedziały mi, że jak przyjdzie mama to mam sobie przejść przez płot (ja gnojek ~5 lat). Nigdy nie byłem tak zesrany jak wtedy.
  • Odpowiedz
  • 392
Mnie kiedyś nie odebrano z zerówki. Ale nikt nie wpadł na pomysł, żeby zamykać i że mogłabym sobie radzić sama. Pani przedszkolanka (jedyna sensowna z całej ekipy) doprowadziła mnie do domu (jestem z małego miasteczka, każdy zna każdego). Okazało się, że moi rodzice gdzieś wybyli i mój starszy brat miał mnie odebrać, ale zapomniał, bo z drugim bratem puszczali banki mydlane na schodach. No #!$%@?.
  • Odpowiedz
@ImInLoveWithTheCoco: ( ͡° ʖ̯ ͡°) ktoś, kto miał mnie odebrać z przedszkola utknął w korkach (juz nie pamietam czy to była mama, ojciec czy kto) i było już tak późno ze przedszkolanka wzięła mnie do siebie do domu i stamtąd mnie odebrali xD
#yolo
  • Odpowiedz