Wpis z mikrobloga

@mateolinho: napisałeś coś tak głupie, że aż nie chce mi się na to odpowiadać. Przeczytaj o czym jest wątek, potem mój drugie komentarz i możemy wrócić do rozmowy chodź po

Jesteś albo ignorantem, ale trollem, albo kimś innym, ogólnie nielubianym


nie wiem, czy będzie mi się w ogóle chciało odpowiadać
@ScaRRyMaN w przepisach o ruchu drogowym też jest napisane, że przy zielonej strzałce należy się zatrzymać tak jak przy znaku STOP. Więc jeśli chcesz być mądrzejszy to możesz się nie zatrzymywać ale licz się z możliwością otrzymania mandatu.
No i jeśli jeździsz tak niedbale jak składasz zdania to wolałbym cię na drodze nie spotkać.
@ScaRRyMaN: Dobra, wyjaśnienie Twojego toku myślenia. ktoś się zatrzymuje na zielonej strzałce by komuś dopiec, inna osoba stwierdza, że to obowiązek i zatrzymuje się by komuś krzywdy nie zrobić. A ty piszesz, że są oczy. Łącząc fakty: ma się oczy po to, by nie zatrzymywać się na zieonej strzałce, bo przecież widać jak ktoś idzie lub jedzie. Stąd moje stwierdzenie o Tobie.
@mateolinho: nie wiem czy czynnie jeździsz, ale nie ma potrzeby zatrzymania się do zera, wystarczy zwolnić i przeturlać się jak w korku. W imię wyższej sprawy jakim jest płynność ruchu. 5-10 km/h wystarczy na zielonej strzałce. Na stopie zależy od usytuowania. 65% stopów jest ustawionych bo się komuś wydawało (od zarządcy drogi), że musi tam stać mimo bardzo dobrej widoczności (bez przeszkód typu przystanki, ekrany, łuk drogi i inne).

Myślę, że
W imię wyższej sprawy jakim jest płynność ruchu. 5-10 km/h wystarczy na zielonej strzałce. Na stopie zależy od usytuowania. 65% stopów jest ustawionych bo się komuś wydawało (od zarządcy drogi), że musi tam stać mimo bardzo dobrej widoczności (bez przeszkód typu przystanki, ekrany, łuk drogi i inne).


@ScaRRyMaN: nie mogę się doczekać, jak cię złapią za niezatrzymanie do zera na strzałce i będziesz tłumaczył im wyższe sprawy lub to jak wg
@ScaRRyMaN: I ten sam policjant palnie Ci 200 ziko jak się na strzałce nie zatrzymasz.

Co do toczenia się nie masz racji. Przepis mówi, że masz się zatrzymać, i tak zawsze robię. Tak samo jak zawsze zatrzymuję się na stopie, jeżdżę po DDR, włączam kierunkowskazy nawet jak nikogo za mną nie ma i jest noc.

Wielu myślało jak Ty, zwolnię, będę się toczyć i płaczą później w suce, że mama ich
@mateolinho:
@Precypitat: byłem 2 razy zatrzymany. Oba bez mandatu. Zatrzymali bo musieli, jak zrobiłem tak przed ich maską, bo ludzie zgłaszali (tacy pseudo stosujący się do przepisów obywatele jak Wy, którzy jednocześnie mają połowę programów, gier, muzyki czy filmów piraconych), że nie reagują na takie rażące łamanie kodeksu.

Według Waszej, wykopowej, logiki jestem mordercą i jak śmiem śmieć tak się zachowywać wśród tak prawilnych mirków.
@ScaRRyMaN: o jak ja uwielbiam kierowców mądrzejszych od kodeksu drogowego, "bo się komus wydawało" najwidoczniej słusznie, jeśli ten stop sprawi, ze chociaż jedna osoba nie będzie miała wypadku bo sie zatrzyma zamiast "zwalniać do 5-10 km/h" to jest tam postawiony słusznie, od zwalniania masz znaki nakazujące ustąpienia pierwszenstwa.