Wpis z mikrobloga

@dawid3012: "pan sobie zyczy ksiazke serwisowa z jakiego rocznika ? z jakiego landu maja być pieczatki ? , ile rocznie ma byc przejechane ? kiedy ostatni wpis w ksiazce ? . Rozumie dziekuje ksiazka za 4 dni przyjdzie do pana kurierem" kupuj tanio z allegro.pl ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@vikers: 2016 a ludzie dalej wierzą w 180tys przebiegu :) Tak w ogóle to od razu jest podejrzane jak jest 180, nie 170 czy 150 albo 190 tylko 180 kuwa, zawsze 180
  • Odpowiedz
@vikers: może i tak, może i nie. Ja na przykład autem robie max 5tys rocznie, więc u mnie takie auto po 14 latach miało by 70tys. Więc dlaczego 220tys nie może być autentyczne? Oczywiście, bo wszyscy sądzą że każdy niemiec robi rocznie z 40tys km, nie wiem skąd takie przekonanie. Może i ma naprawde ze 400tys, ale stan na to nie wskazuje.
  • Odpowiedz
@dawid3012: Niemiec ile robi tyle robi i nie sprzedaje auta bo mu się 200k km zbliża tylko za auto nie spełniające norm np euro5 rożnego rodzaju podatków i opłat musiał by płacić tyle ze taniej mu wyjdzie sprzedać na wschód a sobie coś nowszego sprawić i doloty do pracy po 200km w jedna stronę nie są tam niczym dziwnym , bo do nich się właśnie takie wygodnie limuzyny tam kupuje .
  • Odpowiedz
@elemenTH: Bo kierowca, który sprzeda swój stary samochód dostaje ileśtam procent zniżki na nowy model z salonu. Warunek jest taki, że przebieg tego starego musi wynosić właśnie około 180 tys. i być sprzedany na wschód.

  • Odpowiedz