Wpis z mikrobloga

@vikers: Ja mówiłem tylko odnośnie sprawdzenia historii w ASO( ͡° ͜ʖ ͡°) Na serwis tam nie jeżdżę, bo kilka wizyt i by przewyższyły wartość auta xD
  • Odpowiedz
@Kejran: a wiesz ze możesz kupić książkę z wpisem w ASO ?, kosztuje trochę więcej ale co to dla Januszy w ogólnym rozrachunku są na +, jak ktoś przy sprzedaży macha książka serwisową i ASO na 99% kupił historie na allegro ( ͡° ͜ʖ ͡°) , dla mnie auto może mieć 40k 400k czy 4M km jeśli wszystkie wyeksploatowane podzespoły są na bieżąco wymieniane i auto jest
  • Odpowiedz
@dawid3012: fajne auto nie sluchaj hejterow ja kupiłem sobie 14 letnie auto z przebiegiem 80 000 oryginalnym od pierwszego wlasciciela a w srodku wszystko jak nówka :) takze wszystko jest mozliwe
  • Odpowiedz
@dawid3012: za słaby silnik i brak automatu to największe wady tego samochodu wg mnie. Ale to wciąż jest BMW, wiec tylko pogratulować dobrego wyboru ()
  • Odpowiedz
2.2 w manualu zgrabnie się zbiera w te 9s.


@Kejran: to nie chodzi o to że 170KM to słabo, tylko że 528i albo 530i wcale nie pali więcej a idzie znacząco lepiej: P
@crackhack: masa ludzi robi <10 000 rocznie, ale prawie wszyscy mają pierdziawki w stylu opla corsy a nie takie pożeracze autostrad jak 5er : p
  • Odpowiedz