Wpis z mikrobloga

Zasadniczo to jestem dość tolerancyjnym gościem. Nie przeszkadzają mi rzeczy nieszkodliwe, natomiast nie toleruję wrogich ideologii, takich jak satanizm, komunizm, socjalizm, faszyzm, Islam itd. Islam jest dla mnie i wobec mnie wrogą ideologią, która godzi w mój styl życia, która nawołuje do nienawiści na tle wyznaniowym, która dąży do zmiany stylu życia całych społeczności, gdzie tylko zaczyna się swobodnie rozwijać. Nie rozwija się jednak za bardzo w formie przyjmowania nowych wiernych, tylko poprzez przyjeżdżanie na dany teren dotychczasowych wyznawców. To z kolej jako żywo przypomina ludzi, którzy kupują tanie mieszkania w pobliżu lotniska, toru wyścigowego lub poligonu i protestują przeciwko hałasowi. Z tą tylko różnicą, że wyznawcy Islamu są w swoich protestach bardziej agresywni i radykalni.

#islam #oswiadczenie #imigranci #polska #tolerancja #ksenofobia
  • 5
@szeregowy_schabowy: trochę generalizujesz jeżeli chodzi o islam. Normalni muzułmanie to pokojowi ludzie jak cała religia. Ludzi o których piszesz to zwykli terroryści, którzy w imieniu religii prowadzą regularną wojnę.