Wpis z mikrobloga

Dzisiaj taki oto pasażer na gapę mi się trafił na #motocykle... Dawca, bo 80-90 jechał, kompletnie bez stroju, bez kasku, w ogóle nie przygotowany ()

Pierw go widziałem na środku kiery, myślę sobie "pewnie tam poszedł, żeby go nie zwiało". Później patrzę, a ten sobie idzie spokojnie w stronę manetki, żeby siąść mi na rękawicy. I tam też prędkości miejskie go nie ruszały o_O Chciałbym mieć taką przyczepność opon jak ten zielony ludek ;)

Później go dałem z powrotem na moto, to się na mnie patrzył głupkowato, czemu nie jedziemy dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
noriad - Dzisiaj taki oto pasażer na gapę mi się trafił na #motocykle... Dawca, bo 80...

źródło: comment_B5tC8chBNNs6qR1VtvZStnfVfPerkJlG.jpg

Pobierz
  • 60
@noriad: jechałem dzisiaj do pracy CB, pierwszy raz od łohoho. Jak się śmiesznie tym sprzętem jeździ :D I by było gorzej - jeżdżę nim po mieście szybciej niż CBRką, więcej się przeciskam… Pozycja tak wyprostowana, że wszystko widać (znad dachów aut) :D
@ladzik: z pancerzem masz rację, ale ciekawi mnie, czy taki owad "widzi coś" przy takiej prędkości, innymi słowy czy jego oczy są przystosowane do intensywnego wiatru...
@11mariom: czyli co, jednak sport tak średnio do miasta ? ;) Fakt faktem, na miasto CB jest po prostu spoko, a i w spokojną trasę też daje radę :)
@noriad: to już za grube pytanie do mnie :), pomimo mojej dużej niewiedzy się nie wypowiem ALE jakbym miał strzelać, to taki owad widzi chyba na parę metrów tylko, a więcej "czuje" czujkami. A co do prędkości to chyba 100km/h to nie jest jakiś kosmiczny podmuch wiatru i takie bywają w Polsce.
@noriad: ej, Ty mi tu nie przekręcaj :D Nie, raczej źle, że jeżdżę szybciej :D Szczególnie, że hamulce w cb nie mają w ogóle porównania do cbr. Jedyny plus, że nieco wygodniej się manewruje w ciasnych miejscach i tyle.