Wpis z mikrobloga

Dzisiaj taki oto pasażer na gapę mi się trafił na #motocykle... Dawca, bo 80-90 jechał, kompletnie bez stroju, bez kasku, w ogóle nie przygotowany ()

Pierw go widziałem na środku kiery, myślę sobie "pewnie tam poszedł, żeby go nie zwiało". Później patrzę, a ten sobie idzie spokojnie w stronę manetki, żeby siąść mi na rękawicy. I tam też prędkości miejskie go nie ruszały o_O Chciałbym mieć taką przyczepność opon jak ten zielony ludek ;)

Później go dałem z powrotem na moto, to się na mnie patrzył głupkowato, czemu nie jedziemy dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
noriad - Dzisiaj taki oto pasażer na gapę mi się trafił na #motocykle... Dawca, bo 80...

źródło: comment_B5tC8chBNNs6qR1VtvZStnfVfPerkJlG.jpg

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
@Hyperlast: hm... opcji jest kilka. Albo:
- możesz przepowiadać przyszłość
- masz déjà vu
- wystąpił błąd matrixa
- ja żyję w przeszłości, a Ty piszesz do mnie z przyszłości
- coś podobnego pisał ktoś inny

Wybieraj :P
  • Odpowiedz
@noriad: kolego, wczoraj bylem na działce, zostawiłem otwarte okna w aucie żeby nie było gorąco... Wsiadam, jadę 3 km o czuje ze coś mi chodzi po głowie... Nagle patrzę a to szarańcza zielona- znienawidzona z dzieciństwa (rodzice mowili kiedys ze mam uwazac bo żądli :( ), uraz został. Przestraszyłem się jak cholera... A dzień wcześniej ogromna ćma.
wachowsky - @noriad: kolego, wczoraj bylem na działce, zostawiłem otwarte okna w auci...

źródło: comment_nuZF06vaPkRJqvkXGKxmgPOKzalWuhUT.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz