Wpis z mikrobloga

Chyba nigdy nie czulem na wykopie wiekszego zazenowania zarowno uzytkownikami, jak i @Moderacja: i redakcja @wykop: niz podczas wczorajszego AMA o analgezji wrodzonej. Otoz chlopaczek sprytna zmianka o oczekujacej weryfikacji zaciagnal pod prysznic bez mydla wiekszosc super wykrywaczy baitow i rozpoczal show. Na poczatku, dobrze mu szlo, potem zaczyna pisac coraz wieksze bzdury. Fanow ama przybywa, niektorzy zakladaja tylko po to konta. Szybki research na temat choroby i oto widzimy, ze wykop doczekal sie wiekszego hita niz reddit moglby marzyc. Raptem kilkaset odnotowanych przypadkow w historii, w Polsce dwa (cztery wg Adrianka, ktory wreszcie doczekal sie swojej slawy). Wszystkie zyjace osoby sa pod dokladna opieka naukowcow, branzowe media pisza o nich artykuly, ale akurat na wykopie postanowil sie ujawnic anonimowy dotad czlowiek i podzielic sie swoim zyciem. Pod koniec ama odplywa juz tak daleko, ze wymysla wizyte u lekarza o 22 i w zasadzie potwierdza badania amerykanskiego wojska nad nim i jemu podobnymi:) Wykopki niezrazone, dalej zadaja pytania. Zwracam sie z uprzejma prosba do @Moderacja: o wyjasnienie sprawy. Oczywiscie dyskusja z uzytkownikami to byloby za duzo na szefostwo, zatem banuja po prostu bez slowa wyjasnienia Adrianka za multikonto. Wykopki przechodza samych siebie, sa nawet wsciekli, ze przerwano tak fantastyczna AMA zarzutem o multikonto:) Dalej bez slowa wyjasnienia. Znalezisko dalej na glownej. Zaindeksowane. Wzmianek o tej chorobie jest tak malo, ze w koncu ktos szukajac o niej informacji, byc moze do jakiejs pracy naukowej, trafi na ten gowno wykop i bedzie powielal te bzdury. Gratuluje. #oswiadczenie #afera #wykop
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wiekszego zazenowania zarowno uzytkownikami


@miknan: k---a, zapomniałem że żeby czytać wykop muszę mieć stopień doktora nadzwyczajnego we wszystkich dziedzinach nauki, żebym następnym razem dokładnie wiedział po kilku zdaniach, że ten gość na pewno kłamie, ale ze mnie głuptas, przecież każde dziecko na pamięć zna wszystkie symptomy analgezji oraz doskonale orientuje się jak wygląda przebieg choroby
  • Odpowiedz
@miknan: czy ty do cholery jasnej uważasz, że ludzie na wykopie to ludzie z agencji detektywistycznej dr. Białka? Bo ja nie. Wykop w większości traktuję jak news agregator specyficzny - specyficzny, ale agregator. Swoją drogą ja nie wykopałem, zadałem jedynie pytanie, na które nie dostałem odpowiedzi.
Myślisz, że będę czytał każdy twój post i analizował? Swoją drogą wątpiłem też co do możliwości śmierci w wyniku kontrolowanego wstrzymywania odruchu oddychania. Jest
  • Odpowiedz