Wpis z mikrobloga

Chyba nigdy nie czulem na wykopie wiekszego zazenowania zarowno uzytkownikami, jak i @Moderacja: i redakcja @wykop: niz podczas wczorajszego AMA o analgezji wrodzonej. Otoz chlopaczek sprytna zmianka o oczekujacej weryfikacji zaciagnal pod prysznic bez mydla wiekszosc super wykrywaczy baitow i rozpoczal show. Na poczatku, dobrze mu szlo, potem zaczyna pisac coraz wieksze bzdury. Fanow ama przybywa, niektorzy zakladaja tylko po to konta. Szybki research na temat choroby i oto widzimy, ze wykop doczekal sie wiekszego hita niz reddit moglby marzyc. Raptem kilkaset odnotowanych przypadkow w historii, w Polsce dwa (cztery wg Adrianka, ktory wreszcie doczekal sie swojej slawy). Wszystkie zyjace osoby sa pod dokladna opieka naukowcow, branzowe media pisza o nich artykuly, ale akurat na wykopie postanowil sie ujawnic anonimowy dotad czlowiek i podzielic sie swoim zyciem. Pod koniec ama odplywa juz tak daleko, ze wymysla wizyte u lekarza o 22 i w zasadzie potwierdza badania amerykanskiego wojska nad nim i jemu podobnymi:) Wykopki niezrazone, dalej zadaja pytania. Zwracam sie z uprzejma prosba do @Moderacja: o wyjasnienie sprawy. Oczywiscie dyskusja z uzytkownikami to byloby za duzo na szefostwo, zatem banuja po prostu bez slowa wyjasnienia Adrianka za multikonto. Wykopki przechodza samych siebie, sa nawet wsciekli, ze przerwano tak fantastyczna AMA zarzutem o multikonto:) Dalej bez slowa wyjasnienia. Znalezisko dalej na glownej. Zaindeksowane. Wzmianek o tej chorobie jest tak malo, ze w koncu ktos szukajac o niej informacji, byc moze do jakiejs pracy naukowej, trafi na ten gowno wykop i bedzie powielal te bzdury. Gratuluje. #oswiadczenie #afera #wykop
  • 58
@Saper9: Po uzytkownikach troche wiecej ogarniecia. Po szefostwie, ze maja ambicje wziac jakakolwiek odpowiedzialnosc za ten portal, ze w ogole ktos tu podejmie dialog, kiedy ktos zglosi problem.
@miknan: masz bordo i jesteś od prawie 10 lat na wypoku, powinieneś wiedzieć,jak wygląda ten serwis

Gdybym poprosił znajomego różowego o zrobienie mi mejk apu w stylu poparzenia chemicznego na twarzy i bym wymyślił historię w stylu ,,pracowałem w fabryce domestosa. Przez awarię maszyny mam poparzoną twarz. Robię AMA, bo może będziecie chcieli o coś zapytać" to ilość odpowiedzi byłaby tak duża,że nawet gdyby napisał w komentarzu,że to zarzutka to nikt
@Saper9: Dziwie sie sobie, ze sie ciagle dziwie jak to wyglada;) natomiast mam prawo sie dziwic, ze szefostwo majac wszystkie dane i asy w reku dopuszcza do takiej sytuacji. Maja wplyw na opinie publiczna i doprowadzaja do niebezpiecznych zachowan, w najlepszym razie zostawiajac swoich uzytkownikow we mgle
@miknan: Porada jak korzystać wykopu aby nie dostać raka:
1. Dodajesz tych kilka wartościowych tagów (można je policzyć na palcach jednej ręki) do ulubionych.
2. Przeglądasz wykop tylko przez Mój Wykop.
3. Nie widzisz rakotwórczej treści typu #ama #rozdajo (jak można być takim idiota aby w to wierzyć, całe gorące są tym #!$%@?), #pokazrozowegopaska, #pokazmorde itd.
4. Prowadzisz długie i spokojne życie, żyjąc w błogiej niewiedzy, że gdzieś tam jest
@Operatory: Wiesz, choroba nie jest popularna, nikt sie na poczatku nie zastanawial. Jak przeczytalem, ze moglby spokojnie umrzec wstrzymujac powietrze, bo tego nie czuje, to juz mialem czerwona lampke w glowie, bo to nie ma nic wspolnego z nerwami bolowymi. Ogolnie nie wapomnial nawet o innej ciekawej przypadkosci zwiazanej z ta choroba - ci ludzie sie nie poca. Bardziej zastanawiaja mnie ludzie, ktorzy majac wszystko czarno na bialym jeszcze dzisiaj leca