Wpis z mikrobloga

#ankieta #neuropa #4konserwy
MIRKOANKIETA WYBORCZA WRZESIEŃ 2016 #polityka

NA KOGO ZAGŁOSUJESZ W NASTĘPNYCH WYBORACH PARLAMENTARNYCH?

  • PiS 7.1% (193)
  • PO 3.6% (99)
  • Kukiz'15 16.7% (456)
  • Zjednoczona Lewica (SLD?) 1.1% (31)
  • .Nowoczesna 9.8% (266)
  • PSL 0.5% (14)
  • KORWiN 35.8% (976)
  • Razem 5.6% (153)
  • Inna partia (napisz w komentarzu) 1.8% (50)
  • Nie zagłosuję (nie mam na kogo) 17.9% (489)

Oddanych głosów: 2727

  • 63
@wyporkiewicz: Nie znam się na polityce ale lepszy on niż cały ten sam system Pis lub Po. Korwin to chyba jedyny kandydat wolnościowy więc jeśli dzięki temu będzie mnie państwo mniej okradać to czemu nie ;d?
Korwin to chyba jedyny kandydat wolnościowy


@toxarz: xDDD
Masz w sejmie partię, która jest wolnościowa także światopoglądowo, nie tylko gospodarczo, która w dodatku ma tam szansę wejść jeszcze raz w przeciwieństwie do Korwy, który tam nie wejdzie nigdy i dobrze, bo nagle by się okazało, że trzeba pokazać coś więcej niż masakrowanie lewaków i mówienie o Hitlerze.
@funlandatthebeach: jaka to partia ? Szczerze to nie mam nic przeciwko masakrowaniu lewaków dopóty w Polsce by się dobrze żyło :P A o Hitlerze nie słyszalem póki by się w Polsce dobrze żyło to niech biega sobie nawet ze swastyka na czole :p Korwin mi najbardziej podoba się z tym że trzyma się swoich poglądów jak by wszedł to by wreszcie coś zaczęło się działać nie wiem jak by się to
@Viddy: To jeden z powodów dla których oni są w sejmie, a Korwin nigdy nie będzie. Trzeba iść na kompromisy, żeby zmienić coś w kierunku lepszego. Poza tym nie popierają go w obecnej formie i chcą wprowadzić rozszerzoną kontrolę tego, kto te pieniądze dostaje. Zapowiedzenie zlikwidowania 500+ w programie wyborczym to strzał w kolano i żadna z partii tego nie zrobi. Pozostaje tylko mieć nadzieję, że kiedyś się go pozbędą, jak