Wpis z mikrobloga

#ankieta #neuropa #4konserwy
MIRKOANKIETA WYBORCZA WRZESIEŃ 2016 #polityka

NA KOGO ZAGŁOSUJESZ W NASTĘPNYCH WYBORACH PARLAMENTARNYCH?

  • PiS 7.1% (193)
  • PO 3.6% (99)
  • Kukiz'15 16.7% (456)
  • Zjednoczona Lewica (SLD?) 1.1% (31)
  • .Nowoczesna 9.8% (266)
  • PSL 0.5% (14)
  • KORWiN 35.8% (976)
  • Razem 5.6% (153)
  • Inna partia (napisz w komentarzu) 1.8% (50)
  • Nie zagłosuję (nie mam na kogo) 17.9% (489)

Oddanych głosów: 2727

  • 63
"Bo już w nic nie wierzę... Jak mogę wierzyć, skoro nawet największy mój wysiłek przecieka im – wam – przez palce? Możecie już wszystko mówić, obiecywać, przyrzekać..."
@Viddy: przeraża mnie to że tyle ludzi chce głosować na korwina. Ja nigdy nie traktowałem korwina poważnie, ale szanowałem za poglądy i głosowałem na wiplera.

jednak to co #!$%@?, populizm i bycie taką stereotypową polską prawicą mnie opór zniechęciło do niego. Nie wspomnę już o tym co #!$%@? sam jkm i ogólne podejście skrajnych wolnościowców (czyt. model handlowania parówkami)
@Viddy: Glos na KORWIN. Po prostu jak patrze na te wszystkie partie w ankiecie to serio nie widze innej opcji. Mam nadzieje, ze pojawi sie jakas alternatywa z realnymi szansami na wejscie, bo na razie to jest ch*j, dupa i kamieni kupa.
@Flypho: Obojętnie czy ich polityka ci się podoba czy nie, to od wielu lat państwo polskie jest od niej zależne. Od Korwin czy Razem zależne jest absolutnie NIC. Mam prościej wytłumaczyć, czy nadal będziesz interpretować po swojemu moje słowa?
@Viddy: Od jakiegoś czasu nie patrzę na partie jako kolektyw, a zwracam uwagę jedynie na konkretne osoby. Obecnie chętnie oddałbym głos na: Jacka Wilka, Kuleszę, Jaskółę albo Tyszkę (wszyscy Kukiz 15).

A ci którzy myślą kolektywnie i wciąż uważają Nowoczesną za wolnościową partię to zapraszam do zapoznania się z ich najnowszym programem - "kiełbasa browary i inne towary narodzie kochany ja tobie dam, opiekę lekarską i rentę wysoką tylko mnie wybierz
@Viddy:

Obojętnie czy ich polityka ci się podoba czy nie, to od wielu lat państwo polskie jest od niej zależne.

I to jest miernikiem sukcesu? xD Polska jest politycznym dnem i gdyby nie była takim dużym ludnościowo i obszarowo państwem z dużą gospodarką to mielibyśmy tutaj drugą Litwę czy Łotwę.
@funlandatthebeach: Kropla drąży skałę. Całe środowisko związane z Korwinem to młodzi ludzie, którzy dojrzewają, kształcą się, są aktywni. To że osiągnęli parę procent w ostatnich wyborach dało im subwencje. Fajnie, że środowisko ludzi którzy choćby w kwestiach podejścia do ekonomii ma podobne zdanie co ja, dostaje wsparcie od państwa. Mam wtedy poczucie, że chociaż część składek które oddaję dla złodzieja idzie do właściwych rąk. Gdyby ludzie mieli takie podejście jak ty