Wpis z mikrobloga

@BlackDave: Tutaj mamy mocno przesterowany dźwięk z kamerki, która nie radzi sobie z takimi głośnościami. Dźwięk wydaje się potężniejszy, ale jest bardzo słabej jakości. Do gier nagrywane są dźwięki specjalnymi mikrofonami. Nie wiem jak w innych ale w AC większość dźwięków była nagrywana w konkretnych modelach samochodów, i jeśli dany model tak brzmi, to znaczy, że tak brzmi w rzeczywistości. Jedynie problem pojawia się w oddaniu przestrzeni dźwięku, reverbów jakie słychać
@RealAKP: @BlackDave: W AC akurat najbardziej brakuje mi tego pojękiwania skrzyni biegów na niskich obrotach, ale od czego są mody ( ͡ ͜ʖ ͡). Dla mnie ze wszystkich aut zdecydowanie najlepiej brzmi Maserati Granturismo GT4, polecam.
@RealAKP: @DrQ: dzięki za obszerne wyjaśnienie, a wiecie może czy jest jakiś mod do AC dodający odgłos blow off valve? Jeździłbym sobie po nurburgring tylko po to, żeby tego posłuchać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@solidsnake7: Tu nie chodzi o wyłapywanie różnicy, bo to chyba jakaś totalna podstawa. nawet w NFS 1 z 95 roku wyłapiesz różnice pomiędzy wszystkimi samochodami. Tu chodzi o jakość dźwięku i oddanie niuansów, które składają się na ogólny odbiór.
RealAKP - @solidsnake7: Tu nie chodzi o wyłapywanie różnicy, bo to chyba jakaś totaln...