Wpis z mikrobloga

@typowa_zielonka: Można chociażby wypożyczyć gogle, i jedne i drugie, podobno są ogłoszenia na Allegro. HTC Vive można przetestować w salonach w T-Mobile. Oculusa pewnie też w niektórych sieciach elektromarketów. Nie mówiąc, że co i rusz, pojawiają się gogle na różnych imprezach jako ciekawostka do wypróbowania. Jak nie mieszkasz w lesie to na pewno będziesz miał możliwość przetestowania VR.
@Snaek: Prawda. Ale myślę, że VR jako opcja dodatkowa też wchodzi w grę. Dla mnie osobiście, tytuły robione specjalnie pod VR to w większości porażka a do tej pory najlepiej bawiłem się zwykłymi tytułami z opcją lub hackiem na VR.
@typowa_zielonka: Nie, ja nie mam tych problemów w ogóle. Grałem nawet w VR w ultraszybkiego FPSa jakim jest Quake 1 i nawet tam nie robiło mi się niedobrze. A przy zwykłym graniu na siedząco, powiedzmy w Elite Dangerous, czy Assetto Corsa, mogę siedzieć w goglach godzinami bez przerwy i nic się nie dzieje. Ale to bywa różnie, być może jestem w mniejszości, dlatego każdy, przed wywaleniem takiej ilości cebulionów, powinien pójść