Wpis z mikrobloga

Testuje Xiaomi Redmi Pro pierwszy od dłuższego czasu telefon #xiaomi który nie przypomina poprzedników.
http://gadzet.telchina.pl/xiaomi-redmi-pro-pierwsze-wrazenia/
Redmi Pro pozytywnie mnie zaskoczył, Ekran OLED oferuje żywe kolory, a nie pastelowe, jak poprzednie telefony z serii Redmi. Mamy też podwójną tylna kamerę która pozwala wykonywać zdjęcia 3D, oraz ustawić ostrość na wybranym obiekcie, rozmywając pozostałe. Telefon ma też nareszcie wygląd nie przypominający poprzednich telefonów #xiaomi . Urządzenie pracuje pod kontrola #android 6 z nakładka #miui 6. Telefon pochodzi ze sklepu #gearbest
Jak macie jakieś pytania, to śmiało zadawajcie tu lub na forum telchina.pl , postaram się na nie odpowiedzieć w recenzji która za niedługo będzie na kanale telchina.pl

Aby nie przegapić kolejnych okazji obserwujcie tag #telchina , a także największe polskie forum o chińskich telefonach i zakupach z Chin - na forum są obecni przedstawiciele największych chińskich sklepów, tam zawsze znajdziesz najlepsze promocje i kupony zniżkowe.

Zapraszam też na:
fanpage telchina
A dla zakupoholików:
grupa o zakupach w Chinach grupa bez pseudo recenzji i bez śmieciowych ofert, tylko gruba cebula
Aspekt techniczny, sposoby płatności, zwroty części płatności i kupony zniżkowe na blogu aliexpress.

#aliexpress,#chinskiecuda #itemyzchin #smartfon
Pobierz telchina - Testuje Xiaomi Redmi Pro pierwszy od dłuższego czasu telefon #xiaomi który...
źródło: comment_K1KPsIPh0wkPXs73Whjkl3d7oFZCnAIj.jpg
  • 13
@telchina: Moim zdaniem zdjęcia z podwójnego aparatu z rozmyciem wyglądają beznadziejnie. Obiekt który jest wyostrzony jest ostry wraz z otoczką wokół siebie co wygląda kiepsko. Czy masz podobne odczucia?
@TomdeX: MIUI 8 oczywiście, literówka.
@kAdi: Wydaje mi się że się grzeje dużo mniej niz Redmi note 3 Pro.

W przyszłym tygodniu recenzja, muszę jeszcze dokończyć recenzje innych telefonów które są w trakcie testów.
Wydaje mi się że się grzeje dużo mniej niz Redmi note 3 Pro.


@telchina: no to mnie zdziwiłeś, posprawdzaj temperatury jakimś softem jeszcze dokladnie :)