Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam 20 lat i od kilku miesięcy spotykam się z osiem lat starszą dziewczyną. Na razie jest super. Wyróżnia ją wyrozumiałość i uroda, a ponadto jest wyjątkowo inteligentna i mądra, więc z pewnością da mi bardzo dobre potomstwo. Problem jest taki, że na tym ostatnim jej bardzo zależy, a ja nie wiem czy do tego dorosłem. Boję się także, że jej młodość przeminie, gdy ja nadal będę pełny życia, co może skutkować rozpadem naszego związku, a ja nie chce by moje dzieci kiedykolwiek poznały na wlasnej skórze czym jest rozwód. Doradzcie mi proszę co robić, bo jestem w kropce i ciągle się waham, bo nie wiem, czy taka różnica wieku ma przed sobą przyszłość. Dodam, ze sprawy finansowe nie będą problemem, bo ona ma dobrą pracę, a ją niedługo będę miał jeszcze lepszą. Te sławne seksy również są fantastyczne i wiem, że zawsze będę mógł na nią liczyć. Brać życie takie jakie jest czy szukać nowszego modelu?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 6
Jeśli nie jesteś gotowy na dzieci to jej to powiedz. Skoro jest wyrozumiała i wiąże z Tobą przyszłość, to poczeka. Jeśli nie, to znaczy że chce jak najszybciej mieć brzuch i tyle, znajdzie innego. A tak poza tym od kiedy jak się kogoś kocha to się zastanawia czy ten związek ma przyszłość? Chyba robisz trochę #!$%@?ę z logiki ( ͡° ͜ʖ ͡°)