Wpis z mikrobloga

@MrSzatanek: czyli dałeś się omamić sekcie Tomasza Kopyry. Zamiast pić normalne dobre nie przesadnie gorzkie piwko jak Tyskie to dałeś sobie wmówić tym sekciarzom, że piwo to musi #!$%@? mieć 100 ibu i wykrzywiać mordę od "goryczki" (W 2002 roku piwo Tyskie zdobyło w konkursie The Brewing Industry International Awards dwa najbardziej prestiżowe wyróżnienia – złoty medal i Grand Prix (tytuł Champion Beer))
@jarzynka: @Matril: Piję Perłe. Często. Tak samo Łomża - są to piwa, które przełknę. Kiedyś piłem wszystkie i czasami po prostu mi nie smakowało. Jak zacząłem zgłębiać temat, to zrozumiałem dlaczego. A teraz wiem, że są piwa, które pije się ze smakiem, a nie skrzywieniem mordki.

Dla mnie tyskie, żubr, harnaś, to wszystko jeden grzyb tak naprawdę. Gdybym miał wybór nie pić nic, lub wrócić do koncerniaków, to bym abstynentem
@Soutaiseiriron: Więc wiesz o co chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@jarzynka: XDDD
Czytasz cokolwiek, czy walisz komentarze jak leci? Pisałem, że często jak piłem, to mi to zwyczajnie nie smakowało. Często wymagana była zagryzka, by zabić smak. Teraz to nie mam, bo pije coś, co mi smakuje. I fakt, zaczęło się od kanału Tomka i jestem cholernie mu wdzięczny. Wielu znajomych tym zaraziłem i część odstawiło
@MrSzatanek na upartego można się dowalić do każdego zainteresowania, nie ważne czy to człowiek lubiący piwo, czy Sebek miłośnik aut używanych. Taka nasza polska supermoc. Pytanie brzmi po co? Fakt, trąci wariactwem taki nagły fanatyzm, ale co z tego? Mało to szkodliwe i najgorsze co budzi to politowanie. Zawsze to mają zajęcie i są szczęśliwi, a chyba o to chodzi, nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@franaa: Wmawiasz innym ludziom jakie jedwabniki są zajebiste, ubierasz gówniaka w śpioszki z nadrukowanym jedwabnikiem i robisz mu sesje zdjęciowe w terrarium? Wytatuujesz sobie jedwabnika na łydce?
@Zkropkao_Na: Nie dziwi mnie to bo oni nawet gacie noszą w te znaczki