Wpis z mikrobloga

mam pytanie co to znaczy LANS bo dzis bylem z dziewczyna na randce, lizalismy sie, przytulali, przed pozegnaniem umowilismy sie na nastepna randke wiec mowie spoko wreszcie fajna dziewczyna
dojechalem do chaty, pisze jej milych snow itd a ona mi ze mam za duzo lansu i to nie dla niej
jestem zbity z tropu
#randkujzwykopem #randki #badoo #tinder #pytanie #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow
  • 94
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@artek3: ładna i miła to może być świnka morska - z kobitami zawsze są gierki - jak ich nie lubisz to w nie nie graj. A jak grasz to to zrób to tak by się samemu dowiedzieć o niej jak najwięcej. Masz do czynienia z drugim człowiekiem który albo może mieć swoje obawy albo być mentalnym dzieckiem albo karyną lub szczwaną lisicą która chce cię wydoić w zamian za seksy.
  • Odpowiedz
@ArpeggiaVibration: w ogole jestem w szoku ze dziewczyny tak sie zmienily, bylem dlugo w zwiazku i kiedys bylo inaczej, z moimi bylymi to bylo proste, spacery, gwiazdy, wierszyki i nikt niczego nie testowal a teraz takie wyrachowane ze sie odechciewa az
  • Odpowiedz
@artek3: Musisz poznawać młodsze dziewczyny, bo im starsze to tym większe wymagania. Jak ładna to duża szansa żeby z bogatym facetem i też takiego szuka. Generalnie nie zeskakują na niższego konia niż na którym wcześniej jechały.
  • Odpowiedz
@Pabick: hmm a nie odwrotnie, im starsza tym przeciez ma wiekszy noz na gardle, poznalem jedna 18stke przez tindera, zakochalem sie od razu bo wyglada jak moja byla wlasnie kedy byka w tym wieku normalnie identyczna, wiedzialem ze to bez sensu ale polecialem na nia, okazalo sie ze chciala ode mnie wycieczki na Jamajke, bikini, sukienki, butow, powaznie mowie, dostala co chciala poza wycieczka, ale wiedzialem ze kupuje wspomnienia wiec
  • Odpowiedz
  • 1
@artek3 weź sobie daj spokój. Później byś miał bardziej p--------e z nią bo tego typu są oderwane od rzeczywistości i zbyt wiele oczekują. Mają zbyt dziwaczne wymagania i c--j wie o co chodzi.
  • Odpowiedz