Wpis z mikrobloga

mam pytanie co to znaczy LANS bo dzis bylem z dziewczyna na randce, lizalismy sie, przytulali, przed pozegnaniem umowilismy sie na nastepna randke wiec mowie spoko wreszcie fajna dziewczyna
dojechalem do chaty, pisze jej milych snow itd a ona mi ze mam za duzo lansu i to nie dla niej
jestem zbity z tropu
#randkujzwykopem #randki #badoo #tinder #pytanie #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow
  • 94
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@artek3: no i luz - nie z------ś moim zdaniem. Teraz tylko musi byc cisza z twojej strony i tyle. Jeżeli ona się nie odezwie to znaczy że jeden z powyższych scenariuszy - byłeś bolcem na boku, przygodą, lub stwierdziła że jesteś słaby i szukała wymówki żeby cię olać (wypadło 'na lans' a mogło na cokolwiek innego np. zły kolor krawata) - jeżeli to był test to sama się odezwie ale
  • Odpowiedz
@artek3: To co pisałem, laski patrzą na lans i to lubią, lubia się pokazać i dlatego to był shit test. Sam mam sportowe auto gdzie każdy się ogląda i wiem jak to na nie działa ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@artek3: Teraz zrób ty jej test i przestań się odzywać, jak sama zagada to dobry znak, jak będzie chciała od ciebie porady związanej ze studiami ew od Twojej rodziny jak są prawnikami to odmawiaj pomocy. Jak ty się starasz to w zasadzie przegrałeś temat.
  • Odpowiedz