Wpis z mikrobloga

mam pytanie co to znaczy LANS bo dzis bylem z dziewczyna na randce, lizalismy sie, przytulali, przed pozegnaniem umowilismy sie na nastepna randke wiec mowie spoko wreszcie fajna dziewczyna
dojechalem do chaty, pisze jej milych snow itd a ona mi ze mam za duzo lansu i to nie dla niej
jestem zbity z tropu
#randkujzwykopem #randki #badoo #tinder #pytanie #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow
  • 94
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@artek3: to niech ci nie bedzie slabo - shit test jak shit test - są różne i zależy z jakich powodów torobi :) jeżeli faktycznie masz dużo kasy to może np. się obawiała że będzie panienką na jedną noc, albo będziesz w ewentualnym związku wykorzystywał to że masz o wiele wyższą pozycję. (oczywiście tutaj tylko zgaduję bo mogło być kompletnie coś innego np. abdanie twojej pewnosci siebie albo cokolwiek) więc
  • Odpowiedz
@artek3: to myśl jak p------y ale poczekaj aż ona się odezwie pierwsza. Tak czy siak musisz iść spać - na dziś sprawa załatwiona więc bez sensu pisać teraz jak ona już będzie spać - idź spać a rano się zajmij czymkolwiek - jedź na zakupy, sprzątaj itd. i zwolnij głowę. Sprawa rozwiązana, dobranoc :)
  • Odpowiedz
@artek3: Znając baby to na 99% laska lubi hajs i koleżanki jej tak doradziły, by nie pokazała że leci na ciebie ze względu na kasę, a że lubi hajs to stąd taka decyzja o tym że można spróbować być razem :)
  • Odpowiedz
@artek3: nie musisz pisać ale sam siebie ogarnij i zapytaj siebie czego chcesz od laski i jakiej szukasz i po co. Jeżeli wiążesz z nią poważne plany to się zapytaj siebie z jaką wytrzymasz a z jaką nie i dowiedz się swoimi 'testami' czy warto się angażować. Bo powód tych shit testów może być każdy ale najważniejsze jest to byś ty wiedział czego chcesz od partnerki i nie był z
  • Odpowiedz