Wpis z mikrobloga

Człowiek często ma refleksje typu - o #!$%@? czemu jestem sam! Jezu jestem taki młody a mimo to dalej sam? Jak będę stary to pewnie już nigdy nie będę szczęśliwy - dzisiaj po raz pierwszy zrozumiałem że do pewnych rzeczy trzeba dojrzeć - nie każdemu jest pisana miłość od pierwszego wejrzenia, od pierwszego włożenia, od pierwszego :) warto czekać być cierpliwym, dbać o siebie, pielęgnować swoje wartości które wyznajemy, czuć że to co się dzieję wokół Ciebie i dla Ciebie ma wartość :) nie zmieniaj się, nie próbuj być taki by zdobyć coś co dzisiaj jest dla Ciebie nie osiągalne - to przyjdzie prędzej lub później ale przyjdzie :) trzymajmy się dobrej myśli - mój przyjaciel serdeczny od dziecięcych lat wiecznie sam dzisiaj ma 28 lat - dokładnie rok temu się poznali no i stało się tak że poznał miłość swojego życia - uwaaaga... są z tego samego osiedla :D dziewczyna ma 27 lat :D także nie raz się widzieli - nie wiesz #!$%@? nigdy co się w Twoim życiu zdarzy, co sprawi że Twój bieg rzeki zmieni prąd nie do poznania - bądźcie sobą - taaaak pewnie wielu powie oj tak bądźmy tymi smutnymi żabami - nieeee bądźcie pogodni i wypatrujcie szans tuż za rogiem ale po porażkach podnoście twarz i mierzcie dalej w górę - to co ma być przyjdzie - życie zaskakuje i zaskoczy nas nie raz.
#oswiadczenie #feels #cytatywielkichludzi #rozkminy #nocnazmiana #damienrice #muzyka #tfwnogf
Reinspired - Człowiek często ma refleksje typu - o #!$%@? czemu jestem sam! Jezu jest...
  • 5