Wpis z mikrobloga

#rakcontent #rakinstant #monitorpolski

https://www.monitor-polski.pl/mam-dowod-na-ataki-bronia-infradzwiekowa/#more-13006

Mam dowód na to, że jestem atakowany bronią infradźwiękową.

Od dłuższego czasu budzę się codziennie w nocy ok. godziny 3 i nie mogę zasnąć przez kolejne 2 godziny. Czasami dosypiam do południa, gdyż charakter mojej pracy na to pozwala, często jednak te 3-4 godziny snu muszą mi wystarczyć. Oczywiście, ogranicza to mają produktywność, ale też zagraża zdrowiu.

Już dawno temu pisałem na moim poprzednim blogu na wordpressie o tajnej broni masonów: Emitery infradźwięków – tajna broń masonów

Wtedy słyszałem te fale, jako dudniący dźwięk. Urządzenie było wpięte prawdopodobnie w skrzynkę elektryczną, poczytajcie sobie zresztą w podanym linku. Po publikacji atak ustał. Od ponad roku jednak słyszę pisk, z modulowanych mikrofal. Tego typu broń opisuje poprzedni wpis.

Ponieważ jednak nauczyłem sobie radzić z mikrofalami – koc izotermiczny z dziurami na oddychanie świetnie je blokuje, to widać, że swołocz postanowiła mi inaczej dokuczyć. Od pewnego czasu bowiem słyszę w nocy stukot, jakby odległej koparki. Słychać go po przyłożeniu ucha do poduszki lub założeniu ciasnych słuchawek na uszy. Dzisiaj w nocy sygnał był tak mocny, że spróbowałem go nagrać. Mam mikrofon, który zbiera bardzo dobrze niskie dźwięki, elektretowy, który jest zasilany wprost z kamery, zatem częstotliwości nie są ograniczane przez kondensator który zazwyczaj jest na wejściu wzmacniacza.

Sygnał musiał być bardzo mocny, gdyż mimo że obwody w kamerze mają ograniczniki w postaci kondensatorów, aby nie przepuszczały częstotliwości poniżej akustycznych, to się nagrał. W programie Audacity wyciąłem wszystkie częstotliwości powyżej 10Hz i oto co otrzymałem – zob. grafikę.

Częstotliwość 8Hz (u góry macie sekundy z ich setnymi), bardzo niebezpieczna dla zdrowia, nie mylić z rytmem alfa – to są bowiem infradźwięki!

Takim sygnałem jak się okazuje można wprowadzać choroby do organizmu. Pisałem otym w 2012 roku:

„Odkrywca wirusa HIV, laureat Nagrody Nobla Luc Montagnier, niedawno odkrył, że wirusy mogą namnażać się „bezprzewodowo” – przez promieniowanie elektromagnetyczne o częstotliwości ok 7Hz z naniesioną charakterystyką wirusa. To by tłumaczyło eksperyment tworzenia się nowych wirusów danej choroby w obecności martwych, które mogą być nawet odizolowane szybą!”
yosemitesam - #rakcontent #rakinstant #monitorpolski

https://www.monitor-polski.pl...

źródło: comment_RtlYkjTO9EPbx9r6Mv3DvRgbishH7AGi.jpg

Pobierz
  • 1