Wpis z mikrobloga

Witam, jako że zbanowaliście mi mireczka, który jako jedyny był skłonny mi pomóc, muszę napisać nowy post ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przeglądając różne testy wydajności w BF 1 doszedłem do wniosku, że ludzie z gorszymi pc wyciągają o wiele więcej fps'ów niż mój komputer, nawet mam filmik, w którym osoba z tym samym komputerem co ja wyciąga więcej fps ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Dlatego liczę na wasze wsparcie i pomoc w rozwiązaniu problemu w czym może tkwić problem, pozdrawiam !

#pcmasterrace #battlefield1 #battlefield #gry
  • 21
@streetpunkpl: Resolution scale 42%
@arhu: Jutro spróbuje reinstall, sterowniki pobierałem najnowsze z nvidi 4 godziny temu, za bardzo nie chcę podkręcać nowej karty, co ma do tego mysz z razera?
@Howkin: ASRock FATAL1TY H97 KILLER, Intel i5-4460 3.20GHz 6MB BOX, Chieftec 600W GPS-600A8 BOX, HyperX 8GB 1600MHz Fury Black CL10, MSI GTX 1070 GAMING X, WINDOWS 7 Professional, sterowniki pobrane 4 godziny temu, dx 12 nawet nie mam
Zauważyłem, że ok. po 1-2 godzinach grania wydajność jest coraz gorsza, niby dalej jest to 60 fps, ale coraz częściej zaczynają się dropy do 50-55
@Mitahius:
Najprosciej i najszybciej - stawiaj nowy system, Win10 64 bit. Jak chcesz to podrzuce Ci link do czystego obrazu. Pol godziny, instalacj z Pendrive i masz 100%, ze zadziala jesli hardware jest sprawny