Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirunie i Sztunie !
mam problem poznałem na domówce u koleżanki bardzo inteligentną i ciekawą dziewczynę. Ma wiele zainteresowań czyta ciekawe książki i wydaje sie być o dobrym sercu a także uwielbia podróżować tak samo jak ja ! Strasznie boje sie #!$%@?ć tą znajomość. Na razie jest świetnie codziennie po pare godzin ze sobą piszemy czasami rzucę subtelnym komplementem ale nie wiem czy ona mnie wkłada do friendzonu i właśnie gdzie ją zaprosi bo wydaje mi sie ze sie zgodzi ? ale gdzie podpowiem ze to #warszawa
i powiedzcie czy może grać troche niedostępnego bo po własnych doświadczeniach to działa na kobiety jak lekko je olewasz wtedy bardziej do ciebie lgną ale ta jest inna inteligenta i nie chce tego #!$%@?ć doradźcie proszę #zwiazki #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow #kiciochpyta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 20
@AnonimoweMirkoWyznania: Jesteś Polakiem. Sam sobie dopowiedz jak będziesz przez to widziany w oczach kobiet.
(podpowiedź: Wszyscy Polacy to bohaterowie! Polacy są najwspanialsi na świecie! Naród Polski to najlepszy naród!)
Oczywiście że koleżanka cię lubi. Gdyby cię nie lubiła to by nie pisała. Friendzone to bajeczka dla dzieci.
@AnonimoweMirkoWyznania: ehhhhhh, poznałem kiedyś dziewczynę, która była śliczna, zabawna i studiowała matematykę, jednak od razu stwierdziłem, że nie dojdzie do romansu damy z porcelany z pajacem z fajansu i wycofałem się asekuracyjnie do piwnicy.
Do dziś ją wspominam, trochę żal, ale przynajmniej uniknąłem upokorzenia i kompromitacji.
SpoconyGóral: Kurcze jak zestresuje sie to zadaje straszne dziwne pytania np. przed chwilą zapytałem ją jaka jest jej wymarzona praca ? nie patrząc na zarobki hmm
zawsze tak mam jak sie stresuje wychodzę na głupka :( Oczywiście mi odpowiedziała ale.. to nie zmienia faktu ze wychodzę na dziwaka
zapomnniałem kodu tu OP @AnonimoweMirkoWyznania: @OrdynatorKostnicy: @rmrf: @polejpolej: @IIIIIIIII: @mala_mi_123: @arbuzowekaktusy: @GoSiulKa: @siejeje: @
To nawet jak jej przykleisz serduszko z WOŚP na czole i uciekniesz do lasu to i tak się do Ciebie odezwie


@IIIIIIIII: Dobre, podoba mi się ten tekst ( ͡° ͜ʖ ͡°)