Wpis z mikrobloga

Nie da się nie zauważyć rosnącej wśród julek popularności workowatych ubrań, kojarzących się jakby zostały przeniesione w czasie z bazaru lat 90 albo ukradzione z pojemnika z odzieżą dla ofiar powodzi i innych kataklizmów naturalnych.
Tak sobie patrzę na te julki i dochodzę do wniosku że w sumie fajne te ciuchy i fajnie w nich wyglądają o ile julka jest ładna. Jak julka jest brzydka to wtedy wyglądają niefajne. I tak jest w sumie z każdymi innymi ubraniami i każdą inną modą.

Facetów dotyczy to samo. Wysoko zandrogenizowany samiec z masywnym szkieletem i wysokim wzrostem, deklasuje tryhardujacego normika/przegrywa nawet jak założy "heterosexual men fashion", worek na ziemniaki lub nawet arcywroga normictwa - buty trekkingowe.
O te ostatnie to mogę się założyć o 30gr, że kupcy odzieżowi w najbliższych latach wyforsują je do obiegu, pokazując je na modelach najwyższej klasy genetycznej, a normictwo jak to normictwo. Zapomni że im się nie podobały i łykną po same jaja.

#przegryw #przemysleniazdupy #modameska #modadamska #rozowepaski #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #rozwojosobistyznormikami #blackpill #julka #redpill
o.....i - Nie da się nie zauważyć rosnącej wśród julek popularności workowatych ubrań...

źródło: 258863397_129788976117077_937386027528026120_n

Pobierz
  • 53
@olaf_wolominski: ja myślę, że to, że laski ubierają się mniej wyzywająco i robią to celowo to jest klasyczne wykopowe pierdo*enie. Wystarczy wyjść na miasto w ciepły dzień i zobaczyć ile lasek popyla bez staników albo w ciuchach, które ledwo co zasłaniają.
A ubierają się w worki tylko i wyłącznie dlatego, że jest to obecnie modne, jakby wróciła moda na rurki to każda by je nosiła.
@olaf_wolominski Wyjdź na dwór, przejdź się np. po parku albo w okolicy jakiegoś liceum, o godzinie o której mógłbyś się spodziewać, że za chwilę laski będą wracać do domu i spójrz ile z nich co ma na sobie. Czasem jak wracam z pracy na piechotę ulicą, po której idzie standardowa trasa z jednego z liceów na dworzec autobusowy, to widzę jak różowe są ubrane. W baggy ciuchach to chodzi najwyżej co piąta