Wpis z mikrobloga

Jest ktoś, kto kupił koszulkę w Othertees i jest zadowolony? Wykorzystałem kod z #cdaction i całe szczęście, że kupiłem tylko jedną sztukę, bo to jest totalne gówno. Koszulka jest cienka, niskiej jakości, a wzór to taka tandetna guma (?) naprasowana na materiał (nie znam się na technologiach umieszczania wzorów na koszulkach, ale to jest najgorszy syf). Ogólnie już dawno nie widziałem takiego badziewia normalnie w sklepie, nawet chińszczyzna w marketach ma lepszą jakość (BTW Othertees ma koszulki szyte w Hondurasie). Co więcej, przyszło to luzem wrzucone do paczki, bez żadnej folii, bez żadnych plakietek. Kupuję koszulki w internecie od lat, a takie coś widziałem po raz pierwszy.
Po 10 zł kupowałem jednolite koszulki do pracy i były lepszej jakości, a za to gówno życzą sobie 45 zł. Bardzo nie polecam. Nie wiem jakim cudem oni nie padli po miesiącu oferując takie #!$%@? produkty.
No i zastanówcie się dlaczego w internetach nie ma o nich opinii, a na fanpejdżu nie ma opcji wystawiania ocen.
#othertees #koszulki #modameska #ubierajsiezwykopem - nie obraźcie się za te tagi, chcę po prostu ostrzec więcej osób
  • 4