Wpis z mikrobloga

Ale wyścig czasu w sieciach marketów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Najpierw Lidl 20 zł za wydane 100 zł -> wczoraj słyszałem, że Biedra daje 25 ->dzisiaj reklama w radiu, że Lidl daje 30 zł :D
#cebuladeals #lidl #biedronka

  • 107
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Cymes: Patologiczne są karpie po 4zł za którymi biją się chytrusy, patologiczni są ludzie, którzy wyrywają sobie Crocs'y bo sklep dał je za pół ceny to januszehandlu biorą na potęgę no i patologiczne jest robienie z Polaków dziadów przez Niemców chociaż na własne życzenie... Patologiczne jest dawanie 6 kajzerek do zakupów za 99zł albo reklama w której gość prosi swoją dziewczynę, żeby nikomu nie mówiła, że w Lidlu dają kupon
Dezynwoltura - @Cymes: Patologiczne są karpie po 4zł za którymi biją się chytrusy, pa...
  • Odpowiedz
@TripleICZ: Nie Aldi tylko Aldik z K na końcu. Aldi to zupełnie co innego.
@Saldi07: To chyba Ty musisz się doedukować

Aldik zaczą funkcjnować w Polsce w 1991r należy do grupy Maxsima która operuje na terenie krajów Polska, Litwa, Estonia i Bułgaria.
I jest to polski sklep bo sama grupa Maxsima powstała w 92r kiedy w Polsce Aldik był już od roku. Ta grupa wykupiła Aldik dopiero w
  • Odpowiedz
@r5678:
O, ciekawe. To faktycznie nic dziwnego, że nie słyszałem o tej sieci, skoro sam napisałeś, że operuje w dwóch województwach. Widzę, że mimo, że prezesem jest Mindaugas Pilkauskas, to chyba faktycznie polska firma.
Nie dziw mi się, to mogło być mylące, bo często ludzie mówią, że kupili coś w "aldiku" i mają na myśli aldi. Zaskoczyłeś mnie naprawdę mocno.

Ja kupuję najczęściej za to w tej:
http://www.arhelan.com.pl/
operują tylko
  • Odpowiedz
@TripleICZ:
Cóż, dziwiłem się, bo ja z kolei nigdy nie słyszałem o Aldi.. więc nie wiedziałem że dla kogoś może to być mylące, dopiero teraz szukając w google zobaczyłem, że jest coś takiego jak Aldi
Jeszcze uzupełniając
Założycielem Aldika była Jadwiga Radzikowska
https://pl.wikipedia.org/wiki/Aldik
I jednak w 4 województwach, na stronie aldika mają podane że w dwóch..
  • Odpowiedz
@r5678:

Cóż, dziwiłem się, bo ja z kolei nigdy nie słyszałem o Aldi.. więc nie wiedziałem że dla kogoś może to być mylące, dopiero teraz szukając w google zobaczyłem, że jest coś takiego jak Aldi

Aldik zacząŁ funkcjnować w Polsce
  • Odpowiedz
ile oni jedzenia marnują to głowa mała


@Dezynwoltura: Dlatego lada moment upadną i będzie po zabawie.

Aldik zaczą funkcjnować w Polsce w 1991r należy do grupy Maxsima która operuje na terenie krajów Polska, Litwa, Estonia i Bułgaria. I jest to polski sklep bo sama grupa Maxsima powstała w 92r kiedy w Polsce Aldik był już od roku. Ta grupa wykupiła Aldik dopiero w 2011r.


@r5678: Nie dziwne, że
  • Odpowiedz
@r5678: Kaufland i Lidl to to samo, właścicielem jest niemiecka grupa:)

U mnie Kaufland jest za płotem lidla :)
Podobnie jak Eurocash(coś tam juz sprzedali) i Biedadonka(Biedronka) ogólnie kiedyś były polskie.
  • Odpowiedz