Wpis z mikrobloga

Ale wyścig czasu w sieciach marketów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Najpierw Lidl 20 zł za wydane 100 zł -> wczoraj słyszałem, że Biedra daje 25 ->dzisiaj reklama w radiu, że Lidl daje 30 zł :D
#cebuladeals #lidl #biedronka

  • 107
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@crouch3r: mi Pani przekreśliła 20 i wpisała 30 ( ͜͡ʖ ͡€) żeby tak można było z banknotem 10zł dopisać jedno zero
@Centurio93: nie wiem jak w innych lidlach wle w tym co robiłem zakupy Pani na chama zmieniłą nominał, na reversie jest 20zł i na paragonie z kasy fiskalnej tez jest info zeby wydać bon na 20zł
  • Odpowiedz
@kajtman1: Witam, zły dział! Ten temat był już poruszany na forum! Jako, że jesteś nowy to tym razem skończy się tylko na warnie ale w przyszłości UŻYJ OPCJI SZUKAJ. Pozdrawiam, moderator forum wypieki.net
Chcesz zacząć chodzić po bułki? Super! Tylko pewnie masz nogi te same od urodzenia, które niestety po 2-3 pójściach do biedry ci się r---------ą więc musisz u--------ć nogi i zamontować tytanowe protezy za 9000 dolarów, do tego
  • Odpowiedz
@Veno86-grze: czyli jak namówić klienta, żeby jeszcze raz przyszedł do sklepu zostawić hajs. ^_^ Rozumiem, że ten bon na 30 zł można wykorzystać tylko przy kolejnych zakupach za stówę?
  • Odpowiedz
@piekuo: to taka trochę #logikarozowychpaskow. Jak baba kupi coś np. na 20% promocji i wyda 80 zł zamiast 100 zł, to twierdzi, że zaoszczędziła 20 złotych. A przecież nic nie zaoszczędziła, tylko wydała 80 zł. :P
Zmierzam do tego, że pewnie wiele osób wcale nie musiało robić zakupów za dwie stówy, tylko się skusili (kupując prawdopodobnie niepotrzebne im produkty nieco na siłę), byleby tylko skorzystać z promocji.
  • Odpowiedz
ja 2-3 razy w tyg robię zakupy dlatego cięzko jest mi tam wydać ponad 200zł na raz chyba,


@Dezynwoltura: to Co ty jesz ? Ja robie w biedrze co weekend zakupy, zwykle jedzenie na tydzien + jakas chemia typu pasta do zebow, szampon, zel i wydaje 150-200 zl. 200 zl w polsce to jest nic, chyba, ze mama robi zakupy, a sam kupujesz tylko to na co masz ochote.
  • Odpowiedz
@Neaopoliti: Mam Biedre 600m od siebie, Lidla 800m rowerem w minutę dojeżdżam, na c--j mi zakupy na tydzień xD
Czasem się coś kupi na dłużej jak mięcho, mąkę, mleko etc. ale śmiem twierdzić, że większość ludzi robi tam zakupy do 50zł (nawet z obserwacji jak się stoi w kolejce do kasy) dlatego dali takie c-----e kupony, bo wielu nie skorzysta.

Biedronka jak Biedronka kupuje tam, bo mam blisko i jest
  • Odpowiedz
@LukaszW: I niech mi ktoś powie, że takimi akcjami nie robią z siebie sklepu dla biedaków.
Jak dla mnie to nawet lekko urągające człowiekowi...

Jeszcze karpia po 4zł niech rzucą do kompletu, a nie to Lidl xD
  • Odpowiedz
Jak dla mnie to nawet lekko urągające człowiekowi


@Dezynwoltura: mam dokładnie takie samo odczucie, dziwny niesmak, a jeśli ktoś porównuje asortyment z Biedronki do Almy/Piotr i Pawel to chyba serio trzeba w to mocno wierzyć, że to to samo, a tylko z "innym" napisem.
  • Odpowiedz