Wpis z mikrobloga

@byKamel: o nic :) ten link zawsze prowadzi na profil osoby która go kliknie. Byla afera co elfik pisala ze koles tak wrzucil na mirko ze pedofila znalazl i jakas tam matka pisma do wypoku wysłała że jej syna o pedifilie tu oskarżają.
  • Odpowiedz
@dyszka: No ja nie wiem co tu śmiesznego. Jeśli ktoś nie ogarnia w internety i komputery i nie wie, że taki link może prowadzić do profilu klikającego, a nie konkretnej osoby, to się reakcji nie dziwię. Ktoś nazywa cię ścierą i wielka beka, że się mogłeś zagotować, no ubaw po pachy.
  • Odpowiedz
@dyszka: Zawsze mnie bawi jak panny piszą "DAWNO #!$%@? NIE DOSTAŁEŚ? MOCNY TYLKO W GĘBIE A JAKBYŚ MNIE SPOTKAŁ TO BYM CI #!$%@?ŁA".
No, na pewno. Dostałaby strzała i płacz i po kolegów i jak to tak kobietę bić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dyszka: z czego jesteś dumny? z tego że ci fiut na czole wyrósł w tym momencie? bo między nogami jak widać brak ;) załza i owszem może czasami, ale ściera i lafirynda to chyba się trochę zagalopowałeś nie sądzisz? wydaje mi się że mocny to ty jesteś ale przy pisaniu postów a jak byś się ze mną spotkał to majty full, ale jak widać dawno #!$%@? nie dostałeś to fikasz #!$%@?ńcu,
  • Odpowiedz
@dyszka: Wiecie co się właśnie stało? Dzwoniła do mnie mama Pauliny, okazało się, że dziewczyna popełniła samobójstwo. Powiesiła się, zostawiła list pożegnalny, w którym napisała, że nie może znieść wyzywania jej od lafirynd w internecie. Brawo! Mam nadzieję, że odpowiednie kroki zostaną podjęte, zostało już złożone zawiadomienie prokuratury. Czemu nie możecie normalnie pisać, komentować, rozmawiać tylko musicie szykanować najsłabszych? Nawet sobie nie wyobrażacie co ta dziewczyna przeżywała - nie miała żadnych
  • Odpowiedz
@dyszka: Raz na jakimś fanpage widziałem to i jeszcze nie wiedziałem, że jest to link do profilu klikającego. Przez pierwsze 10 sekund zrobiło mi się gorąco i serducho zaczęło mocniej bić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz