Wpis z mikrobloga

1-1 = 0

LIGA MISTRZÓW! Którą przewidziałem już rok temu, i było w tym oczywiście trochę szczęścia ale nie do końca. Ale o tym napiszę potem.
Zupełnie inaczej wyobrażałem sobie ten awans i w związku z tym nie potrafię sklecić litego tekstu więc napiszę w punktach kilka oderwanych od siebie myśli. Niekoniecznie będzie po kolei.

* To najgorszy awans do Ligi Mistrzów w moim życiu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
* Jestem bardzo szczęśliwy
* Jest mi strasznie wstyd za wczoraj
* Nie usłyszałem kaszanki
* Przed meczem #!$%@?ęło coś chyba z nagłośnieniem na stadionie bo nie było nawet muzyki przez co atmosfera przedmeczowa była gorsza niż na 3 lidze
* Po bramce dla Dundalk zrobiło się śmiesznie
* Potem zrobiło się #!$%@? strasznie
* Ostatnie 10 min to mieszanka wstydu i #!$%@? ze strachem
* Ale ostatecznie chyba w sumie jednak spoko że były jakieś emocje xd
* Po bramce Kucharczyka nawet nie drgnąłem, nie widziałem powodów do świętowania bramki po takim meczu. Bardziej mi ulżyło
* Ale po chwili mi się przypomniało że awansowaliśmy do tej #!$%@? Ligi Mistrzów więc jednak zacząłem się drzeć jak #!$%@?
* W 60 minucie stadion od "Legia grać, #!$%@? mać" jak by mógł to by odleciał.
* Ta drużyna nie ma żadnej tożsamości
* Dziękuję Pan Skorża, Pan Berg, Pan Czerczesow, Janusz Gol, Miroslav Radović, Danijel Ljuboja, Artur Jędrzejczyk, Dusan Kuciak, Michał Kucharczyk, Ondrej Duda, Kuba Wawrzyniak, Maciek Rybus, Ivica Vrdoljak, Michał Żewłakow, Michał Pazdan, Arek Malarz
* Hasi to #!$%@?. 0 szacunku za to co #!$%@?ł po meczu.
* Nie sądzę żeby w grupie wszystko się kończyło 0:8. Nawet mam nadzieje na jakieś punkty.
* To czy dostaniemy w grupie w #!$%@?ę czy nie, nie ma dla nas żadnego znaczenia. Każda porażka będzie tylko nagrodą pocieszenia dla reszty Polski
* Awans do LM nie został wylosowany, ani znaleziony w czipsach a wywalczony dobrym rankingiem i szczęściem w losowaniu
* Co nie zmienia faktu że dzisiejsza drużyna to GÓWNO i poza nielicznymi wyjątkami piłkarzyki nie zasługują na ten awans ni #!$%@?.
* Jeszcze raz napiszę: dzisiejsza drużyna Legii TO GÓWNO
* Dundalk zasłużył na awans. Trzymam za nich kciuki w LE.
* Finlandia od 18 lat czeka na awans do LM, co za frajerzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
* W grupie najbardziej bym chciał Real. Dlatego bo ich nie lubię. Co do reszty mi jest wszystko jedno. Z pierwszego koszyka byle nie jakieś gówno jak CSKA albo Leicester
* Cieszy ból dupy reszty Polski. Zwłaszcza po awansie który miał downa.
* Na szczęście jednak nic się nie #!$%@?ło...

Kończę zwycięstwem w założonym przeze mnie rok temu tagu #drogadolm ( ͡° ͜ʖ ͡°). Cały tag był bardzo prowokacyjny i takie było założenie - teoretycznie błaźnić się a na końcu wygrać. Dzisiaj wygrałem ale prawdę mówiąc liczyłem na większą popularność i odzew. A całe założenie było oparte wcale nie na chybił trafił. Naprawdę zorientowałem się że jest bardzo duża szansa w tym roku awansować. To był czas kiedy odkryłem że Legia ma bardzo dobry ranking który w 5 na 6 ostatnich lat pozwalałby na rozstawienie. Wiedziałem że jeśli tylko zdobędziemy mistrzostwo (czego wcale nie byłem taki #!$%@? pewien ( ͡° ͜ʖ ͡°)) to dalej może być już dobrze i powalczymy z jakimś Dinamem Zagrzeb jak równy z równym. Oczywiście nie przewidziałem beznadziejnej formy na początku sezonu - dzisiaj z Dinamem byśmy dostali #!$%@? mocno ale tutaj z pomocą przyszło jednak szczęście i wylosowaliśmy ten Dundalk. Tak czy siak - wszystkie moje założenia się sprawdziły. Wygrałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dajcie plusa, bo to ostatni wpis :)

Aha i zakupiłem ponownie ten żel pod prysznic o zapachu ligi mistrzów który zgubilem na siłowni. Dlatego awansowaliśmy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Poniżej najfajniejsze fragmenty wyśmiewające mnie w tagu. Otwierać w nowej karcie. Wołam też wszystkich którzy pisali i plusowali.

@dawidk01 @krzych123 @Kura_Wasylisa @Gaboleusz @marine52 @seeksoul @Adams_GA @petarda @4kroki @kutko @haczupikczu @arko123 @polik95 @jestem_legenda @szeryfe @vorecc @6REY1MISTERIO9 @ThePawel @#!$%@? @bartol_wwa @majki87 @czuczu @kielonek @laki1 @mazi_ @So_I_Scream @cielo @Leweller @Perlo @qlimax3 @Bednar19951 @rekari1 @Bartoni @Trzesidzida @stanley89 @PedroLeon @arekstasiewicz @jem_pierogi @sin89 @maxciekpl @2LM2LM @BrtK978 @sonix111 @wuha @mald @ziomegson @chauvinist @ppla @tetur @Dziki_wieprz @kondziox88 @vviktor_88 @7DomeK7 @Ark00 @8dawid88 @braand @dziubeQ @mrpiotr @pr0rock @Sverc @LinQ
@Primusek @Siedemsetter @elelel @nocny_marek @HagenCFG @Karol3 @Pertaseth @Kid_A @abdullahibnalibali @MadPine @kosteq64 @Isaac99 @karambolo @steemm @Ovy @Croudflup @cvc222 @danielz_ @merengue @4d1n @Balikator, @bart222, @cvc222, @czlapka, @czlowieknoz, @dzerald, @FarlenPL, @Hahazard, @inspektor_erektor, , @mnbvcxz, @Pan_Bober, @pendu1um, @proba1, @PVMarcinek, @rrobot, @Wrath_of_the_Tyrant @michael1v6 @pajac621 @VonHaiPaue @Malchos, @ursus, @wariana @kosteq64 @DzikiZgon @Jurigag @Obserwator_z_ramienia_ONZ @tr0llski
@desty

#mecz #drogadolm #legia #pilkanozna #ekstraklasa #ligamistrzow
Pobierz
źródło: comment_oPqlWOGh0A9CgorzMZbAVThA6GRnUVkZ.jpg
  • 16
@peetee: gratuluję i się cieszę.
Choć jestem kibicem Widzewa, to polskim drużyną w pucharach kibicuje zawsze, a poprzedniego awansu do LM nie mam prawa pamiętać, więc naprawdę się bardzo cieszę!
@peetee: Szanuję. :) Trzymałem od 20 lat kciuki za każdy kolejny zespół i wreszcie się doczekałem - tak samo będę trzymał w każdym meczu Legii by godnie się zaprezentowali.

* Nie sądzę żeby w grupie wszystko się kończyło 0:8. Nawet mam nadzieje na jakieś punkty.

Też sądzę, że po pierwszej połowie gdy będą schodzić z dorobkiem 5:0 To odechce im się grać w drugiej połowie