Wpis z mikrobloga

Ależ płacz, skowyt i frustracja niesie się po Polsce. Zerknijcie na poniższą tabelę i później na kolana.

Polskie drużyny w Lidze Mistrzów:
Legia Warszawa - 2 razy
Widzew Łódź - 1
Lech Poznań - 0
Wisła Kraków - 0
Górnik Zabrze - 0
Lechia Gdańsk - 0
Śląsk Wrocław - 0

Awansów do europejskich pucharów w ostatnich latach nawet nie wymieniam, bo cała piłkarska Polska musiałaby nie tylko klęknąć, ale zrobić jeszcze z połykiem.

#legia #ligamistrzow #pilkanozna
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Venro: ja, z racji wieku, nie miałem okazji i de facto polskie zespoły śledziłem od nieudanych prób Wisły Kraków, acz mimo, że raz po raz się nie udawało to pamięć o ich dobrej grze pozostała.
W obecnym przypadku Legii mam tylko nadzieję, że to rozgrzewka przed właściwą grą, bo to co pokazali do tej pory to jakiś dramat. Zresztą za kolejnych 20 lat będziemy opowiadać dzieciom, że mistrz Polski po
  • Odpowiedz
@Venro: prawda jest taka, że gdyby reforma Platiniego weszła 10 lat wcześniej, to Wisła grałaby swego czasu w LM co roku, ale oni grali z Realem czy Barceloną, a nie męczyli się z jakimiś ogórami
  • Odpowiedz
@Venro: No spoko, ja się ogólnie cieszę i kibicuję polskiej drużynie, ale styl gry też jest ważny. Lecha w Pucharze UEFA oglądałem z wypiekami na twarzy, mecz z Austrią Wiedeń siedzi mi w głowie do teraz, a na Legię wczoraj to nawet mi się nie chciało patrzeć, tylko sobie słuchałem komentatorów i robiłem coś innego. Żenada i tyle.
  • Odpowiedz
@llllllll: ta, tylko gdy ta wspaniale grająca Wisła dostawała w decydujących rundach nie Real i Barcelonę, a Anderlecht i Panathinaikos to też nie dawali rady (choć z Panathinaikosem skręcił ich prawdopodobnie sędzia). Co więcej, obok drużyn z którymi odpadała znajdziesz też mniej chwalebne - Valarenga, Vitoria Guimaraes, Levadia Tallin, Karabach Agdam. A wiesz, kiedy ostatnio Legia przegrała w pucharach dwumecz ze słabszym od siebie rankingowo zespołem? Otóż w przyszłym roku
  • Odpowiedz