Wpis z mikrobloga

Tak sobie czytam o co dzisiaj ten @alkan żalił się na wykopie i kisnę w środku tak bardzo jak mało kiedy. Tyle wysiłku włożone w promocję homoseksualizmu. Fundacje, celebryci, wydarzenia, marsze, posłowie, programy społeczne, zamiany prawne i cały ten lewacki trud jak krew w piach. Było gorzej, jak zanim podjęto walkę z homofobią Polaków. Jak tak dalej pójdzie to za 5 lat 50% nie tyle będzie za karaniem więzieniem, a za karą śmierci dla biednych homo. Oj coś chyba nie wyszło. xD
#4konserwy #neuropa #lgbt #bekazlewactwa
  • 25
@Existanza: Wszyscy wstajemy o 5. Błędnie zakładasz że tu mowa o promowaniu a) czynności b) ludzi. I tak Manifa promuje jakieś ich hasła i założenia które ci ludzie głośno i publicznie demonstrują, właśnie w celach nagłośnienia czyli promocji, i tak samo jest w tych wszystkich przykładach które podałeś, służą propagowaniu pewnych wartości przez osoby zainteresowane. Tyczy się to też homoseksualizmu. Nie czynność, ale ideologię w którą obrosło to środowisko. Prawo ma
@KnightNostalgia:

KPH promuje homoseksualizm w takim samym sensie w jakim Martin Luther King promował czarnoskóryzm.


Bardzo ładne porównanie, pożyczam sobie.

@RobotKuchenny9000:

Było gorzej, jak zanim podjęto walkę z homofobią Polaków


Ankieta wklejona przez alkana nie przedstawiała trendu, tylko stan bieżący, więc skąd pomysł, że idzie ku gorszemu?

Świat się utolerancyjnia. Na Zachodzie poprawę sytuacji prawnej i kulturowej poprzedziła promocja. Nie przeszkodziło to w zaistnieniu rewolucji mentalnej. A jeśli
Pobierz
źródło: comment_BaKJE1Zk3cbg97NLjIyaqCq5cUB0OCNU.jpg
@RobotKuchenny9000: jak poraz n-ty slyszysz w radiu reklame o tym jaki to proszek X nie jest zajebisty to w pewnym momencie zaczynasz nienawidzić tego proszku, nawet jesli wczesniej sama go uzywalas

ten sam efekt
Nie traktuje Manify jako promocji kobiecości ani marszu niepodległości jako promocji polskości ani nawet SDM jako promocji... mlodziezy? nie widzę zatem, czemu mam traktować to jako promocję homoseksualizmu.

@Existanza: To twój problem.
jakże łatwo ci przychodzi żartować na temat kary śmierci dla osób LGBT.

W głębi serca to popierasz i czekasz na pogromy, co nie?

I potem sraczka na wykopie "hurr Durr, Przestań mnie nazywać faszystą, mam prawo mieć takie poglądy"

@mistellaire: To się nazywa paranoją. Radzę skonsultować się z psychiatrą.