Wpis z mikrobloga

Tak sobie czytam o co dzisiaj ten @alkan żalił się na wykopie i kisnę w środku tak bardzo jak mało kiedy. Tyle wysiłku włożone w promocję homoseksualizmu. Fundacje, celebryci, wydarzenia, marsze, posłowie, programy społeczne, zamiany prawne i cały ten lewacki trud jak krew w piach. Było gorzej, jak zanim podjęto walkę z homofobią Polaków. Jak tak dalej pójdzie to za 5 lat 50% nie tyle będzie za karaniem więzieniem, a za karą śmierci dla biednych homo. Oj coś chyba nie wyszło. xD
#4konserwy #neuropa #lgbt #bekazlewactwa
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Existanza: @JasmineBogaerde: Czym przykładowo jest kampania przeciw homofobii i czym się zajmuje?

Tutaj przykładowa działalność:

Niech nas zobaczą – cykl wystaw fotografii kilkunastu par homoseksualnych;
Dni Kultury Gejowskiej i Lesbijskiej w Krakowie – 2004, 2005 i 2006 rok;
Jestem gejem, jestem lesbijką – akcja promująca ideę związków partnerskich;
  • Odpowiedz
@RobotKuchenny9000: nie, nie bede. Nie traktuje Manify jako promocji kobiecości ani marszu niepodległości jako promocji polskości ani nawet SDM jako promocji... mlodziezy? nie widzę zatem, czemu mam traktować to jako promocję homoseksualizmu.
  • Odpowiedz
@Existanza: Wszyscy wstajemy o 5. Błędnie zakładasz że tu mowa o promowaniu a) czynności b) ludzi. I tak Manifa promuje jakieś ich hasła i założenia które ci ludzie głośno i publicznie demonstrują, właśnie w celach nagłośnienia czyli promocji, i tak samo jest w tych wszystkich przykładach które podałeś, służą propagowaniu pewnych wartości przez osoby zainteresowane. Tyczy się to też homoseksualizmu. Nie czynność, ale ideologię w którą obrosło to środowisko. Prawo
  • Odpowiedz
@RobotKuchenny9000: jak poraz n-ty slyszysz w radiu reklame o tym jaki to proszek X nie jest zajebisty to w pewnym momencie zaczynasz nienawidzić tego proszku, nawet jesli wczesniej sama go uzywalas

ten sam efekt
  • Odpowiedz
Nie traktuje Manify jako promocji kobiecości ani marszu niepodległości jako promocji polskości ani nawet SDM jako promocji... mlodziezy? nie widzę zatem, czemu mam traktować to jako promocję homoseksualizmu.

@Existanza: To twój problem.
  • Odpowiedz
@RobotKuchenny9000: jakże łatwo ci przychodzi żartować na temat kary śmierci dla osób LGBT.

W głębi serca to popierasz i czekasz na pogromy, co nie?

I potem sraczka na wykopie "hurr Durr, Przestań mnie nazywać faszystą, mam prawo mieć takie poglądy"
  • Odpowiedz
jakże łatwo ci przychodzi żartować na temat kary śmierci dla osób LGBT.

W głębi serca to popierasz i czekasz na pogromy, co nie?

I potem sraczka na wykopie "hurr Durr, Przestań mnie nazywać faszystą, mam prawo mieć takie poglądy"

@mistellaire: To się nazywa paranoją. Radzę skonsultować się z psychiatrą.
  • Odpowiedz