Wpis z mikrobloga

Tak sobie czytam o co dzisiaj ten @alkan żalił się na wykopie i kisnę w środku tak bardzo jak mało kiedy. Tyle wysiłku włożone w promocję homoseksualizmu. Fundacje, celebryci, wydarzenia, marsze, posłowie, programy społeczne, zamiany prawne i cały ten lewacki trud jak krew w piach. Było gorzej, jak zanim podjęto walkę z homofobią Polaków. Jak tak dalej pójdzie to za 5 lat 50% nie tyle będzie za karaniem więzieniem, a za karą śmierci dla biednych homo. Oj coś chyba nie wyszło. xD
#4konserwy #neuropa #lgbt #bekazlewactwa
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

za każdym razem


@JasmineBogaerde:

@Zkropkao_Na: To co podałeś na tym obrazku, to manipulacja, tudzież lewacka ignoranacja bo nie znajduje się na nim promocja, tylko przecena. lewake cannot into podstawy ekonomii.
Promowanie to w praktyce reklamowanie, a
  • Odpowiedz
@RobotKuchenny9000 Kilkanaście lat temu było całkiem inaczej. Każdy wiedział, kto jest homoseksualistą i nikogo to nie obchodziło dopóki pedały nie zaczęły się z tym obnosić. Im bardziej rozdmuchują ten temat tym bardziej homofobia się nasila.
  • Odpowiedz
@Existanza: Jest promocja nie tyle homoseksualizmu, co pedalstwa. Daje ono ludziom, którzy po prostu mają inną orientację, coraz więcej uwagi, mimo że są zdecydowaną mniejszością. A skąd w ogóle biorą się liczby o "15 procent gejów i lesbijek", skoro jest ich maksymalnie 5 procent?

"Promocja pedalstwa" to przyzwolenie na poczucie się nie tylko równie wartościowym co inni ludzie, a kimś wyjątkowym i lepszym. Taka osoba musi się z tym obnosić
  • Odpowiedz
@Existanza: Ej, ale czemu dopiero teraz? xD Zresztą wzajemnie, ale i tak wiem, z kim mam do czynienia. Z góry wiem, że wy neuropejczycy i tak jesteście zbyt ograniczeni umysłowo, aby do takiej sprawy podejść normalnie.
  • Odpowiedz