Wpis z mikrobloga

Mirasy co się o------o to ja nawet nie... Wczoraj wracam z pracy a w domu rolety zasłonięte na stole świece i pyszny obiad. Myślę sobie "o k---a przypał" i tak właśnie było. Różowy oznajmia że ją zapyliłem i że będzie mały Kordian albo Agatka. K---a Mircy miałem wyjąć ale było tak dobrze że stwierdziłem że p------ę i tak też zrobiłem. I teraz sytuacja wygląda tak: jutro od 10-13 różowy jedzie do mamusi ogłosić poczęcie a potem do gina na jakieś badania więc mam 3h na spakowanie i ucieczkę z kraju. I teraz doradźcie mi co wybrać ? Tak żeby nie było większej papierologii. Muszę dzisiaj kupić bilet.
#zwiazki #rozowepaski #seksy
  • 176
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RivaTnT90: Stary mam nadzieje, że jak najszybciej uda Ci się wyrwać ze szpon ciąży, w końcu to będzię Ci ciążyć przez minimum kilkanaście lat jak zostaniesz. Panna dostanie alimenty z funduszu oraz 500+ więc w sumie high life. Nie ma się co spinać. Proponuję obrać kierunek na azję. Jak czaisz angielski to możesz tam nauczać tego języka chętne do zabawy azjatki! Zmień swoje życie na lepsze ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@RivaTnT90: Posłuchaj mnie uważnie Marcin, jutro o 19:45 masz samolot do meksyku. Bilet wyśle Ci zaraz na e mail. Gdy wyjdziesz z lotniska pod czerwoną budką telefoniczną jest skrytka, otwórz ją tajnym hasłem : hajduszoboszlo. W niej znajdziesz nowy dowód osobisty, 3000 pesos i kluczyki do mieszkania na przeciwko. Od dziś nazywasz się Juan Pablo Fernandez Maria FC Barcelona Janusz Sergio Vasilii Szewczenko i jesteś rosyjskim imigrantem z Rumuni. Pracujesz
  • Odpowiedz
  • 4
@RivaTnT90 Nie o---------j tylko wychowaj na człowieka! Dzieci są zajebiste! Sam średnio widziałem się w roli ojca, ale jak już zdecydowaliśmy się na dziecko to stwierdzam, że była to jedna z moich najlepszych decyzji ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bąk właśnie skończył 15 miesięcy i jakoś nie wyobrażam sobie jak mogłoby go nie być.
  • Odpowiedz