Wpis z mikrobloga

Mirasy co się #!$%@?ło to ja nawet nie... Wczoraj wracam z pracy a w domu rolety zasłonięte na stole świece i pyszny obiad. Myślę sobie "o #!$%@? przypał" i tak właśnie było. Różowy oznajmia że ją zapyliłem i że będzie mały Kordian albo Agatka. #!$%@? Mircy miałem wyjąć ale było tak dobrze że stwierdziłem że #!$%@?ę i tak też zrobiłem. I teraz sytuacja wygląda tak: jutro od 10-13 różowy jedzie do mamusi ogłosić poczęcie a potem do gina na jakieś badania więc mam 3h na spakowanie i ucieczkę z kraju. I teraz doradźcie mi co wybrać ? Tak żeby nie było większej papierologii. Muszę dzisiaj kupić bilet.
#zwiazki #rozowepaski #seksy
  • 176
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja #!$%@?, jak to nie jest bait to właśnie straciłam resztki wiary w ludzi i upewniłam się, że wierzenie facetom na słowo to nienajlepsza decyzja. Jasne, nie wszyscy tacy są, ale większość niestety. Dupek na ruchańsko jest wystarczająco dorosły, a na odpowiedzialnośc za swoje dziecko ze swoją kobietą nie. Rozumiem jeszcze jakby zaciążył jakąś przypadkową, ale kobietę z którą mieszka i żyje ("wróciłem do domu, a tam..." więc mieszkaja razem)? Zamoczyć i
S.....a - Ja #!$%@?, jak to nie jest bait to właśnie straciłam resztki wiary w ludzi ...

źródło: comment_0JkUklgPgvUXtwemrSt9kSxhFB8rh8rH.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
No ale moim zdaniem ogólnie lepiej się rozstać z kobietą i płacić alimenty niż na siłę razem mieszkać bo dziecko i tak widzi problemy i kłótnie, a po co niszczyć sobie życie


@Antybabilonia: To też prawda, lecz rozstać się a nie #!$%@?ć od dzieciaka na zawsze :) Kolejna sprawa, po co być razem skoro nie ma się szerszych planów na przyszłość. Wiem, że dziecko to nagła bomba na głowę i
  • Odpowiedz
@Saragaya: Dupa cicho, facet ma #!$%@?, bedzie musiał robic za bankomat, będzie dusił sie we własnej skórze i nawet nie pociupcia bóg wie ile po pordzie. Też bym #!$%@?ł.

@RivaTnT90: Szukaj krajów które nie mają podpisanej z polską umowy o ekstradycję. W końcu niepłacenie alimentów to przestępstwo. Ze swojej strony celowałbym na Kubę, ale ciężko chyba tam wyżyć nie bedąc lokalsem. Jak jesteś ciemnej karnacji to możesz spróbować
  • Odpowiedz
Ja #!$%@?, jak to nie jest bait to właśnie straciłam resztki wiary w ludzi i upewniłam się, że wierzenie facetom na słowo to nienajlepsza decyzja. Jasne, nie wszyscy tacy są, ale większość niestety. Dupek na ruchańsko jest wystarczająco dorosły, a na odpowiedzialnośc za swoje dziecko ze swoją kobietą nie. Rozumiem jeszcze jakby zaciążył jakąś przypadkową, ale kobietę z którą mieszka i żyje ("wróciłem do domu, a tam..." więc mieszkaja razem)? Zamoczyć i zrobić sobie dobrze to mu się chce. Zabezpiecząć? Pewnie szkoda mu kasy na tabletki dla kobiety albo na gumki. Wyjąć? A po co, przecież i tak jestem #!$%@?-egoistą i w razie czego #!$%@?ę xD. Brak mi słów. Mam nadzieję, że to zarzutka.


@Saragaya:
Gadanie.

Załóżmy na chwilę że sytuacja jest prawdziwa. Nasz mirek z mirkową bzykają się bez zabezpieczenia, nie podejmują żadnych działań awaryjnych pomimo zaplemnienia(fajne
  • Odpowiedz