Wpis z mikrobloga

Mirasy co się #!$%@?ło to ja nawet nie... Wczoraj wracam z pracy a w domu rolety zasłonięte na stole świece i pyszny obiad. Myślę sobie "o #!$%@? przypał" i tak właśnie było. Różowy oznajmia że ją zapyliłem i że będzie mały Kordian albo Agatka. #!$%@? Mircy miałem wyjąć ale było tak dobrze że stwierdziłem że #!$%@?ę i tak też zrobiłem. I teraz sytuacja wygląda tak: jutro od 10-13 różowy jedzie do mamusi ogłosić poczęcie a potem do gina na jakieś badania więc mam 3h na spakowanie i ucieczkę z kraju. I teraz doradźcie mi co wybrać ? Tak żeby nie było większej papierologii. Muszę dzisiaj kupić bilet.
#zwiazki #rozowepaski #seksy
  • 176
  • Odpowiedz
Mirasy co się #!$%@?ło to ja nawet nie... Wczoraj wracam z pracy a w domu rolety zasłonięte na stole świece i pyszny obiad. Myślę sobie "o #!$%@? przypał" i tak właśnie było. Różowy oznajmia że ją zapyliłem i że będzie mały Kordian albo Agatka. #!$%@? Mircy miałem wyjąć ale było tak dobrze że stwierdziłem że #!$%@?ę i tak też zrobiłem. I teraz sytuacja wygląda tak: jutro od 10-13 różowy jedzie do mamusi
  • Odpowiedz