Wpis z mikrobloga

Wróćcie czasy, gdy zadanie pytania na wykopie było zadaniem pytania. Nic więcej.

Nie dopieprzało się lewactwo i prawactwo doszukując się ideologii, spisków. Po prostu: czegoś nie wiedziałeś, albo byłeś ciekaw: to pytałeś. I dostawałeś normalne odpowiedzi.

I wszyscy mieli głęboko w dupie, to jakie masz poglądy. I nikogo w gruncie rzeczy to nie obchodziło, czy lewicowe, czy prawicowe, czy środkowe, czy żadne.

A jak napisałeś: robię apkę pomocną przy odmawianiu zdrowaśki, to nie zlatywało się mentalne gimnazjum drące mordy, że "Boga nie ma 11oneone".

Nie było czarnolist, bo dzieci neo i pokemony siedziały na portalach dla dzieci.


#niepopularnaopinia #rozkminy #gorzkiezale #nocnazmiana
  • 46
@FarmazonowyMsciciel: heh, wyciągasz pojedyncze znaleziska (i do tego poważnie traktujesz śmieszkowe znalezisko o guglu () ) i na ich podstawie wysnuwasz wnioski?

Gdybyś jeszcze zarzucił wynikami przeprowadzonych badań (np. po 200 najpopularniejszych znalezisk z głównej każdego roku i na ich podstawie wysnuwasz tezy).

Zwróć na jakość znalezisk: oczywiście tematy społeczne zawsze były, ale był również ogrom rewelacyjnych znalezisk twórczych, rozwijających.

Ponadto, jesteś tu jakiś czas, nie wiem,
@simperium: 3 linki znalazłem wpisując losowe liczby, a 3 pozostałe to jakieś hity z 2008 roku. Nie mam zamiaru ci niczego udowadniać, po prostu twierdzę, że pieprzysz głupoty i jesteś tym samym marudą, co inni przez te wiele lat istnienia Wykopu.

Zwróć na jakość znalezisk: oczywiście tematy społeczne zawsze były, ale był również ogrom rewelacyjnych znalezisk twórczych, rozwijających.


No jasne, wystarczy spojrzeć na linki, które podałem ( ͡° ͜ʖ
nie warto z tym walczyć,

@FarmazonowyMsciciel: z niczym nie walczę, to po prostu gorzkie żale, gdy w kolejnej dyskusji na normalne pytanie pojawiły się argumenty z serii lewacko-prawackich. A co do tagów... to wiesz, że są całkowicie zepsute, niewygodne, nie fajne. Niby mają być naprawione, ale to trwa latami i póki co, w ogóle się nie sprawdza. :)
A co do tagów... to wiesz, że są całkowicie zepsute, niewygodne, nie fajne.


@simperium: nie są całkowicie zepsute, właściwie to działają dobrze - do tej pory jedynie pojedyncze tagi mi nie działały (będąc zalogowanym nie widziałem żadnego wpisu) i tylko to było/jest popsute przez dłuższy czas. Ale czarnolistowanie działa dobrze - jeśli jakieś znalezisko ma tag, którego mam na czarnej, to go nie widzę na stronie głównej i o to mi