Wpis z mikrobloga

Ja już sobie odpuszczam, niech się sami męczą, niech różowe paskinie ich zlewają, niech tam sobie zostają mizoginami, wykopowymi maczo piwniczniakami, z którymi każda, w ich mniemaniu, by miała lepiej. Łatwiej hejtować niż analizować swoje błędy.
Skasowałem 2x tyle tekstu bo stonoganiewartobyło.mp3 xD
  • Odpowiedz
no piszę, że nie to co 99% innych, nie piszę o jakichś cudach niewidach. Co porabiasz, co słychać, pogadamy, ile można? Niebieskie narzekają na to, że dostają ":)" a potem sami nie lepsi piszą dwa słowa i oczekują, że różowy będzie sam ciągnął rozmowę. Tej się nie chciało, coś z d--y odpisała i wielki hejt stulejarzy nie mogących przetrawić rzeczywistości.


@jawor44: konkretnie mi odpowiedz co byś Ty napisał.
  • Odpowiedz
@InsaneMaiden: na pewno najpierw bym przeczytał opis i obejrzał więcej zdjęć. I wiedząc, że będzie to czytać tylko jedna osoba napisałbym co innego niż tu bym napisał, wiedząc, że przeczyta to więcej osób, na dodatek nastawionych negatywnie. Stąd cokolwiek nie napiszę, będzie pozbawione sensu. Nawet teraz możesz użyć argumentum ad populum i napisać "widzicie, on się nie zna". To chcesz sprowokować?
  • Odpowiedz
@jawor44: o c--j xDDDDD
Ogólnie ja na tego typu portalach też daję takie ogólnikowe pytania z d--y z szablonu "3 standardowe formułki na przywitanie". Spowodowane to jest tym, że kiedyś chociaż i bym napisał treści na stronę A4, nie dostawałem od kobiet odpowiedzi, pomimo że w teorii były zainteresowane. Dlatego wychodzę z założenia, że w zależności od tego czy kobieta odpisze cokolwiek, to widzę w odpowiedzi jej nastawienie do nowej
  • Odpowiedz
@kitz: dlaczego masz dwa opisy sieci + dwa paski stanu sieci? Masz przypadkiem dual-sim?
Z ciekawosci pytam, bo osobiscie mecze sie z prywatnym oraz sluzbowym telefonem I chetnie zamiast dwoch wolalbym nosic jeden aparat.
  • Odpowiedz