Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witam mam dziewczynę od roku lvl 21 here tak samo jak ona. Chodzi o to że ona w wieku 20 lat miała już 5 partnerów seksualnych licząc beze mnie. Jednego wybaczam bo była z chłopakiem 2 lata. Ale chodzi o pozostałą czwórkę. Z wszystkimi uprawiała seks po pierwszym czy drugim spotkaniu. Ze mną też uprawiała seks na drugim spotkaniu tłumacząc się pozniej, że jak by mi nie dała to bym się do niej przestał odzywać. Nie wiem co myśleć mireczki, bo mam trochę #feels że z innymi i że mną bardzo szybko zaczęła uprawiać seks i w ogóle się nie szanowala dziewczyna. Cały czas nie daje mi to spokoju. Zerwać z nią czy poważnie pogadać?

#truestory #zalesie #sadsory #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 65
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ona ma chyba niskie poczucie wartości. generalnie nie dobrze jak babka jest zbyt wyniosła, ale jak jest zbyt 'uniżona' to też nie za dobrze. kobieta powinna mieć do siebie i partnera szacunek, który nie polega tylko na 'dawaniu dupy', no chyba, że to faktycznie związek na dłuższą metę. generalnie mi się wydaje, że jak facet od razu dostaje to co chce to zamienia się to w relację opartą tylko
  • Odpowiedz