Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witam mam dziewczynę od roku lvl 21 here tak samo jak ona. Chodzi o to że ona w wieku 20 lat miała już 5 partnerów seksualnych licząc beze mnie. Jednego wybaczam bo była z chłopakiem 2 lata. Ale chodzi o pozostałą czwórkę. Z wszystkimi uprawiała seks po pierwszym czy drugim spotkaniu. Ze mną też uprawiała seks na drugim spotkaniu tłumacząc się pozniej, że jak by mi nie dała to bym się do niej przestał odzywać. Nie wiem co myśleć mireczki, bo mam trochę #feels że z innymi i że mną bardzo szybko zaczęła uprawiać seks i w ogóle się nie szanowala dziewczyna. Cały czas nie daje mi to spokoju. Zerwać z nią czy poważnie pogadać?

#truestory #zalesie #sadsory #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 65
@AnonimoweMirkoWyznania aha, czyli ona byla latwa idac z Toba do lozka na drugim spotkaniu, ale Ty juz łatwy nie byłeś xD

Nie bardzo rozumiem w czym ma pomóc rozmowa po fakcie? Czas cofnie i nie pojdzie z nikim do lozka czekajac na aktualnego ksiecia?
A moze Ci ulzy jak ja nazwiesz szmata w zawoalowanym opisie?
Seks to tylko seks, wyobraź sobie ze kobiety też mogą uprawiać go ot tak, dla przyjemności, bo
@AnonimoweMirkoWyznania: dziwna sprawa, bo akurat ja byłem piątym mojej byłej... w teorii, bo wszystkim wmawiala, że miała 4 przede mną i mówiła dokładnie to co Tobie (tylko nie byłem z nią 2 lata, tylko pół roku) a okazało się, że była dziewicą (w sensie byłem pierwszym)... Ty... nie masz czasem na imię Czarek?
@AnonimoweMirkoWyznania: albo zaakceptujesz ten fakt albo zerwij z nia
rozmowa ci nic nie da bo będzie to tylko stek bzdur na usprawiedliwienie sie

ludzie traktujący seks jak mycie zębów to słabe materiały na długoletnie zwiazki, dlatego polecam ci się zastanowić czy chcesz taka laske

z tobą też przespala się na 2 randce, to powinien być już dla ciebie znak by nie wiązać z ta laska żadnej przyszłości, a co gorsza wiązać
@miecz_Pana:
@pqp_1: kwestia wzgledna ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo to zalezy od rozowego, sam kiedyś trzymalem się zasady, że jesli uda mi się wyladowac szybko z panna w łóżku to podziekuje bo slaba kandydatka, ale w sumie to czego nie skorzystac?
@AnonimoweMirkoWyznania: kolejny debil, który definiuje szacunek do siebie przez wstrzymywanie się od seksu. Weź się #!$%@? powieś na różańcu może...
Zapamiętaj sobie raz na zawsze amebo. tak jak facet może lubić seks i sypiać z dziewczynami od razu jak je spotka, tak samo może robić to kobieta.
A Ty jak jakiś #!$%@? społeczny ciemnogród #!$%@? teorie jak wychowawczyni na XVIII-wiecznej pensji. Nosz #!$%@? mać ogarnij się.
@miecz_Pana: piszesz tak jak by byly tylko 2 typy, albo dziewica albo puszczalska

tak się składa że jest trzeci typ, czyli są to normalne kobiety które były w związkach i nie sypialy z byle kim, różowe paski o podobnych upodobaniach(sypialnie z byle kim bo "ma potrzeby" ) często bronią bratnie dusze i twierdzą że to normalne, jednak nie jest.
na szczęście więcej jest kobiet które się szanują, a te co tego