Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witam mam dziewczynę od roku lvl 21 here tak samo jak ona. Chodzi o to że ona w wieku 20 lat miała już 5 partnerów seksualnych licząc beze mnie. Jednego wybaczam bo była z chłopakiem 2 lata. Ale chodzi o pozostałą czwórkę. Z wszystkimi uprawiała seks po pierwszym czy drugim spotkaniu. Ze mną też uprawiała seks na drugim spotkaniu tłumacząc się pozniej, że jak by mi nie dała to bym się do niej przestał odzywać. Nie wiem co myśleć mireczki, bo mam trochę #feels że z innymi i że mną bardzo szybko zaczęła uprawiać seks i w ogóle się nie szanowala dziewczyna. Cały czas nie daje mi to spokoju. Zerwać z nią czy poważnie pogadać?

#truestory #zalesie #sadsory #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 65
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: to taki typ kobiety, która nie ma nic więcej do zaoferowania oprócz dupy i myśli, ze seksem faceta usiedli. Ruchaj ale nie przywiązuj sie emocjonalnie bo jak ona zobaczy, ze tylko seksem może mieć od ciebie wszystko to nic innego nie dostaniesz, a po jakimś czasie będziesz mógł zapomnieć tez o seksie.
  • Odpowiedz
Arielka : Podobnie było że mną i moim niebieskim. Miałam więcej partnerów niż on partnerek.

Gdy byłam młodsza, to rzeczywiście myślałam tak jak różowa OPa. Nie posiadałam właściwych wzorców relacji domsko-męskich (rozwiedzeni rodzice, ojciec u kochanki, matka wieszająca psy na mężczyznach i powtarzająca mi "świat się nie kończy na pierwszym facecie", oczywiście ojciec to jej pierwszy). Spotykając się chłopcami odrobinę starszymi i napalonymi na seks, sądziłam że wszystkim chodzi o to samo...
  • Odpowiedz