Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czołgiem mirki i mirabelki.
Ciężko pisać, nawet anononimowo.
Niech każdy potraktuje to jako przestrogę.

Nigdy nie idźcie tańczyć z białą damą. Nawet, jeśli myślicie, że dacie sobie z nią radę ona Was pokona. Prędzej czy później.
Z tego gówna się nie wychodzi. To jak z alkoholizmem - alkoholikiem jest się przez całe życie.

Myślałem, że wszystko jest dla ludzi - że wystarczy mieć poukładane w głowie i można dać sobie z tym radę.
Nie.
Nie można.

Bo zawsze będzie, że to ostatni raz, że deadline, że musisz. Że to, że tamto.

Nie. Nie ma wymówek, nawet nie zaczynajcie brać tego syfu.
to nieprawda, że #narkotykizawsze spoko. Po pewnym czasie to one zaczną rządzić wami a nie Wy nimi - tak jak na początku uważaliście.

Czytałem wiele forów - myślałem - mnie to nie dotyczy. Ja sobie dam radę. Ja jestem inny.

Nikt nie jest. To tylko kwestia czasu. Nie zaczynajcie.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Czołgiem mirki i mirabelki. 
Ciężk...

źródło: comment_WrafufSsqFu1BXo4x2ldlZOWrNigygTd.jpg

Pobierz
  • 22
Plusów nie dostanie prędzej dlatego, że nie napisał nic konkretnego. Trochę jak "nie dajcie się oszukać tym #!$%@?".


@1788: dokładnie dlatego dostał plus

czasem po prostu nie ma historii, ćpasz czy tam pijesz i widziesz że lecisz w dół.

Niech każdy potraktuje to jako przestrogę. Nigdy nie idźcie tańczyć z białą damą. Nawet, jeśli myślicie, że dacie sobie z nią radę ona Was pokona. Prędzej czy później. Z tego gówna się
@AnonimoweMirkoWyznania: jak nie imprezowy to może szybko nie przedawkujesz, prędzej zaczniesz to po kanałach ładować bo ci przegrodę zeżre albo łyżkami będziesz #!$%@? i popijał kolą. Przerzuć sie lepiej na koks i żyj jak człowiek.